621 - 640 av 1 115
1...313233...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Klockor Casio

Herrur Casio G-Shock Gravitymaster GA-1000, 5302 ana/digi, 20 bar, quartz,48mm, mineralglas, 31 tidszoner samt digital kompass,i original ask med instruktionsbok

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Oidentifierad konstnär, blandteknik, motiv: täljande man ,signerad Algot, 24x30cm i träram med passepartout 47x37cm. Ej visning

Utrop: 50 kr

Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad Algot, 34x24cm i ram med passepartout 48x38cm.Ej visning

50 kr

Utrop: 50 kr

Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad Algot-83, 23,5x34,5cm i ram med passepartout 37x47cm.Ej visning

25 kr

Utrop: 50 kr

Annikki Mattson, olja på duk, signerad AM-85, naturmotiv, info a tergo, 47x40cm i träram. Ej visning

100 kr

Utrop: 125 kr

Märklin SET-HO S 2920, 1 lok, 2 vagnar, 13 kurvor räls, 2 rakor samt sladd, i originalkartong

400 kr

Utrop: 125 kr

425 kr

Utrop: 125 kr

Märklin SET-HO E 5190 14 delar räls, i originalkartong

Utrop: 200 kr

Märklin SET-HO E 5190 14 delar räls, i originalkartong med manual

150 kr

Utrop: 200 kr

Märklin SET-HO T1 5192, sats för dubbelspår, i originalkartong

100 kr

Utrop: 125 kr

Märklin, 5st produktböcker med instruktioner och ideér för byggen

Utrop: 50 kr

Märklin HO 3099, lok med vagn från 1986 i originalkartong

200 kr

Utrop: 75 kr

Landskap och 3 tunnlar till tågbana, färdigställda

175 kr

Utrop: 50 kr

Märklin 41 delar, diverse vagnar

550 kr

Utrop: 650 kr

Järnvägsövergång 2st till tågbana, med sladdar

50 kr

Utrop: 50 kr

Diverse byggnader 37st, till modelljärnväg, alla färdigställda förutom en byggsats i kartong, samt husbelysning med sladdar och 4st utelampor

550 kr

Utrop: 700 kr

Diverse delar till landskap vid modelljärnväg, 107 delar, bilar, djur, människor och möbler

Utrop: 425 kr

Märklin räls, 97 rakor i olika längd, 51 kurvor, 6 stopplintar, 16 dubbla spår, 7 kontrollpaneler (ej funktionstestade)

475 kr

Utrop: 600 kr

Klackring 18K tvåfärgad 12,1g Ø20¾ med sten, skev skena

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K 5,2g Ø17¾ med stenar

Utrop: 4 100 kr