381 - 400 av 1 115
1...192021...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Parti guld 18K 8,9g, en del, defekt

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 18K brv 1,7g, två delar, med pärlor, defekt

Utrop: 650 kr

Parti guld 9K 3,1g, en del, graverad

Utrop: 700 kr

Armband Bismarck 18K 4,6g, längd 17 cm, bredd 4 mm, kistlås, [GHA]

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K brv 8,2g, två delar, graverade

Utrop: 4 100 kr

Parti guld 18K 3,3g, en del, graverad

Utrop: 1 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas Charvel By Jackson, Fusion IV, serienummer: C905205, tydligt slitage, stötskador, i gigbag. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K brv 0,9g, två delar, defekt

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 0,2g, höjd 1,5 cm (inkl. ögla), bredd 10 mm, [GHA]

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband X-länk 18K 12,6g, längd 19 cm, bredd 7 mm, kistlås, Nordiska Guldvaru-Aktiebolaget, Malmö, 1962

Utrop: 7 900 kr

Armband X-länk 18K 8,5g, längd 19 cm, bredd 7 mm, kistlås, Clareus Guldsmeds, Furusund

Utrop: 5 300 kr

Parti silver S925 brv 31,3g, graverade, defekt, med stenar

325 kr

Utrop: 275 kr

Armring 9K 2,9g, Ø6 cm, öppningsbar

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Hänge 9K brv 0,8g, höjd 2,5 cm (inkl. ögla), bredd 16 mm, med vita stenar

250 kr

Utrop: 175 kr

Parti guld 18K brv 4,5g, sex delar, defekt, med stenar

Utrop: 2 000 kr

Skål i silver S875 1070,2g med två hänklar, mönstrad, graverad, tillverkad i Sovjeunionen, 1900-talets tidgare hälft

6 000 kr

Utrop: 7 100 kr

Mjölkanna i silver S875 164,6g, mönstrad, tillverkad i Ryssland, 1900-talets tidigare hälft

Utrop: 1 100 kr

Skål i silver, 307,8g mönstrad, skadad

Utrop: 2 000 kr

Berlock silver S925 3,8g, Pandora, "Sister", med rosa sten

150 kr

Utrop: 150 kr

Berlock silver S925 2,8g, Pandora

Utrop: 125 kr