Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Elbas Charvel By Jackson, Fusion IV, serienummer: C905205, tydligt slitage, stötskador, i gigbag. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Armband X-länk 18K 12,6g, längd 19 cm, bredd 7 mm, kistlås, Nordiska Guldvaru-Aktiebolaget, Malmö, 1962
Armband X-länk 18K 8,5g, längd 19 cm, bredd 7 mm, kistlås, Clareus Guldsmeds, Furusund
Skål i silver S875 1070,2g med två hänklar, mönstrad, graverad, tillverkad i Sovjeunionen, 1900-talets tidgare hälft
Mjölkanna i silver S875 164,6g, mönstrad, tillverkad i Ryssland, 1900-talets tidigare hälft