201 - 220 av 1 115
1...101112...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Skål på fot Iittala Maribowl höjd 12cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål på fot Iittala Maribowl höjd 15cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslyktor 2st Orrefors Hallon H6/7cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par Carat Orrefors H24cm

650 kr

Utrop: 425 kr

Barntallrik med sked Mumin Arabia Ø18cm bruksskick

Utrop: 200 kr

Barnservis Tallrik Ø18cm Mugg Flygande Mumin Arabia i orginalkartong

300 kr

Utrop: 200 kr

Mugg Pastoraali 1965 Arabia i kartong

50 kr

Utrop: 75 kr

Barnmugg/samlarmugg Mumin Arabia höjd 7cm

Utrop: 375 kr

Flaska Kosta Boda Bertil Vallien Satellite artist collection nr89725 höjd 29,5cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Glasskulptur bevingad Drake Kjell Engman Kosta Boda ca25cm 8KENAT989004-200 signerad och persnr graverad på träsockel

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Manschettknappar ett par S830 10,9g

Utrop: 75 kr

Kedja S830 3,2g trasig

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 9g höjd: 40mm bredd: 37mm

400 kr

Utrop: 350 kr

Brosch S925 5,3g bredd: 42mm bredd: 27mm med svart sten

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring Efva Attling S925 9,4g Ø19¼ nowornever

Utrop: 375 kr

Silverskål S830 238,1g höjd 5,5cm Ø14,5cm "kungliga teatern" graverad

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti Silver S830 139,9g defekt

Utrop: 1 000 kr

Moccaskedar 12st S830 122,3g 111mm Kungasilver - Victoria design Jerker Wessfeldt

Utrop: 850 kr

Teskedar 12st S830 156,6g längd: 119mm i etui

Utrop: 1 100 kr

Armring S925 Ø60mm brv: 13,4g öppen med två stoppberlocker med gummidel

250 kr

Utrop: 300 kr