741 - 760 av 1 741
1...373839...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2022

Klubbad för

Spelkonsol, Sony Playstation 4 / PS4, modell: CUH-1003A, 500GB, serienr. 03-27452231-5921840 strömkabel, handkontroll

Utrop: 1 100 kr

Laptop, Asus ZenBook duo, UX482E-Pure2, 14", Intel Core i7 1165G7 2.8GHz, 16GB DDR RAM, 512GB SSD, GeForce MX450 2GB, snr. M7N0CV20H191299, lösenordslåst, nyskick, laddare, i kartong.

Systemkamera, Canon EOS 7D, modellnr. DS126251, serienr. 0280113739, minneskort 4GB, med axelrem, batterigrepp NEKE MK-7D

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Kamerastativ, Digi 11 Activ, modellnr. 42573

175 kr

Utrop: 50 kr

Surfplatta, Lenovo Tab M7, 7", 32GB, onyx black, modellnr. TB-7305F, snr. HA16CNTP, återställd, med skal, manual, i kartong

Mobil, Apple, Iphone 11, A2221, 64GB, vit, modellnr. MWLU2QN/A snr. C7CC3089N736, IMEI: 356576106877771, apple-id låst, med skal, i kartong.

900 kr

Utrop: 2 100 kr

Mobil, Sony Xperia XZ3, modellnr. H9436, 128GB, vit silver, snr. BH9502QSDR, IMEI: 358542090638585, återställd, med USB-C kabel, UX-adaptor, i kartong.

Utrop: 1 600 kr

Elektronik Musik

Högtalare, Audio Pro, Addon T3, vit, snr.18470102174, bluetooth, portalbel, kabel

500 kr

Utrop: 500 kr

Aukustisk western gitarr, Vintage Statesboro V880WK Parlour, design: Paul Brett, färg: Sunburst Whisky Sour, kropp i Mahogany, halsen i Mahogany och greppbrädan i Lignum Rosa, med mic, med mjukt fodral. Ej visning

950 kr

Utrop: 600 kr

Bengt Lindström (1925-2008), färglitografi, figurkomposition, signerad, nr 67/300, gulnad med små fläckar, 32cm x 23cm, i clipsram (33,5cm x 26,5cm). Ej visning

225 kr

Utrop: 400 kr

Anne Johns (-), olja på duk, "Mimosa", signerad, även signerad och namngiven a tergo, i ram 47cm x 39cm. Ej visning

50 kr

Utrop: 50 kr

Anne Johns (-), olja på duk, "Tiger rag", signerad, även signerad och namngiven a tergo, i ram 56cm x 47,5cm. Ej visning

75 kr

Utrop: 50 kr

Kerstin Lundberg Stenman (1926-2007), olja på duk, träd & duvor, signerad och daterad 1998, 61x50cm, i ram. Ej visning

Utrop: 1 500 kr

Kaj Stenman (1950-2011), olja på duk, Sjösal II, signerad, daterad 1997, 50cm x 61cm, i ram. Ej visning

Utrop: 425 kr

Elbas, Ibanez, Soundgear SDGR, modell: SR 885LE, snr. F0322277, metallic röd, 5-strängad, tillverkad i Japan, axelrem, hårtfodral. Ej visning

Utrop: 4 700 kr

Georges Point (1935-), färglitografi, komposition, signerad, daterad Port Rosme 1954, nr. EA VI/XXX, 56cm x 57cm, i ram. Ej visning

Utrop: 275 kr

Georges Point (1935-), färglitografi, komposition, signerad, daterad PK 1969, EA VI/XV, 58cm x 57cm, i ram. Ej visning

225 kr

Utrop: 275 kr

Skål, Kosta Boda, design: Bertil Vallien (1938-), modell: Satellite, nr. 59272, höjd: 11cm, Ø 25cm, signerad, etsning i botten.

375 kr

Utrop: 550 kr

Elgitarr, Ibanez, GIO, modellnr. GRG121DX, matt svart/ Black Flat, snr. GS210302871, tillverkad Kina, små lackskador, axelrem, i mjuktfodral. Ej visning

650 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Blackstar Amplification Super Fly, modellnr. 144100-VA, svart, snr.ZZG190105298, batteri/ strömsladd. Ej visning

500 kr

Utrop: 600 kr