Avslutad | Pant – Tisdag 13 september 2022
Armband Ärtlänk 18K 9,9g, längd 15cm, bredd 3mm, med berlocker och stenar, karbinlås
Kandelaber 3-armad S830 717,6g, design: Karl J Ottesen, Norge höjd: 27cm, graverad under foten
Klockor Maurice Lacroix
Maurice Lacroix Pontos Ø40mm stål dag/datum glasbaksida ref: PT6358 snr: AW50018 läderband viklås box och manual
Madeleine Pyk (1934-) grafiskt blad, nummer 251/275, signerad, motiv; "Mosebacke Torg", Bildmått ca73 x 57cm, inramad, skador i rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Omega Seamaster Professional (300m/1000ft), 28 mm, stål, quartz, safirglas, datum, ref: 25832000 snr: 56546414, originallänk, viklås, certifikat -20, box (sliten) och manual
ASUS ZenBook UM4251, AMD Ryzen 5 4500U. 2,38GHz, RAM 8GB, Windows 10 Home, snr: L70LP01J883295, laddare, originalkartong
Ipad Pro Apple, 12,9-inch, (5th generation) modellnr: A2378, 128GB, snr: Y2P7GJQM4J, laddare, manual, originalkartong