Avslutad | Pant – Tisdag 13 september 2022
Klockor Antima
Chronographe Suisse, Antimagnetic, armbandsur, manuell 18K. Kronograf. 37,5 mm, plexiglas med repor. Nr 39 3910. Skadad urtavla, skadad boett bucklor bakboett, läderband, armbandslås ej guld, defekt kronograf
Ring 18K 9,8g, Ø17¼, med åttkantslipade diamanter 8xca 0,005ct och sten, en diamant med nagg
Kedja Ankar 18K 7,1g längd 42cm bredd 1mm, med integrerade hängen/stenar, springlås
Visa varaSmycken Övriga
Armand X-länk 18K trefärgat guld 11,2g, längd 17-19cm bredd, 7mm, med stenar, karbinlåsmed Fatimas hand
Tissot Seastar, 18K, quartz, 34mm, herrur, datum, plastglas, går ej, läderarmband, spänne ej guld
Mynt 21,6K 8g, 20 Mark Willhelm II Deutcher Kaiser König von Preussen 1914illhelm II 1914
Mynt 21,6K 8g, 20 Mark Friedrich Deutcher Kaiser König von Preussen 1888, finhalt 900/1000