Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2022
Klockor Casio
Casio Edifice Tough Solar modell EQB-500 quartz , kronograf datum med bluetooth extra länkar nyskick i kartong
Minnesmynt Ø35mm, 50 Kronor, Det kungliga bröllopet, Konung Carl XVI Gustaf, Drottning Silvia, 19 Juni 1976, bredd 3mm. 925/ 1000 Silver Vikt: 27g
Gaming laptop, Acer Nitro 5 modell N18C3 intel Core i7 9: Gen. 500 Gb SSS Ram 16GB Windows10 home, Nvida Geforce RTX 2060 snr 04806587534 med laddare
10 st tvåkronor 40% silver 140,3g + 2 st tvåkronor från 68 & 69 som inte innehåller silver
Spelkonsoll Nintendo Switch Lite modell HDH-001 med laddare 32GB medföljer ett spel Minecraft bruksslitage
Elgitarr Ibanez Premium modell 01274B med svaj arm, Saknar lock på baksida bruksslitage med mjukt fodral. Ej visning
Surfplatta Lenovo yoga tab 3,10tum,16Gb snr:HGAGNYVY IMEI:867989025452752 med laddare i kartong nyskick
Laptop Dell Latitude Modell E5470 intel core i5 8GB ram, Windows 10 med laddare i fint skick
Visa varaElektronik Övrigt
Apple Airpods, modell A2032/A2031 snr:SH0PFKRZGLX2Y laddningsetui A1602 skyddsfodral på laddnings etuiet med USB laddare ej original
Bronsstaty ANTOINE LOUIS BARYE (FRANKRIKE, 1796-1875). Efter. "Lion et serpent", brons, signerad. Höjd inklusive marmorfot 25 cm bredd ca 28,5cm