Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2022
Slipsnål S925 8,6g, längd: 65mm, bredd: 6mm, delvis bortskavd förgyllning, med vit sten, repig
Ring 18K 1,5g Ø16¼, design: Lara Bohinc, med röd sten, i originalask med informationskort
Ring S925 7,3g Ø16¾, design: Sandberg, modell: Randi Sigill, oxiderat silver med gulddetalj, i ask
Bägare med handtag S830 132,1g, höjd: 83mm, bredd: 70mm, blomsterdekor nyrokoko, Edward & John Barnard, London, England, 1800-tal, åldersrelaterat slitage
Omega Constellation, damur, stål, 22mm, quartz, safirglas, integrerad repig stållänk, repor på boett, refnr: 15623000, snr: 90287817, extra länkbitar, certifikat NK 2008, pictogram, garantikort, pouch, tag, manual, box, ytterkartong
Digitalkamera Leica D-Lux 4, snr: 3708270, minneskort 2GB, linsskydd, laddare