Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2022
Klubbad för
Certina DS, stål, 34mm, quartz, datum, safirglas, refnr: EOL1137260, boettnr: 7060, boettnr: 7360, repor på boett, repig tvåfärgad stållänk med viklås
Hänge/brosch 18K 20,9g, höjd: 61mm, bredd: 42mm, år: 1949, med camé (något lös), bucklor på skena
Kedja Ankar vitguld 18K 15,3g, längd: 46cm, bredd: 2mm, med integrerat hänge med blå sten