Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2022
Klubbad för
Accessoarer Övrigt
Brosch, Chanel, CC Logo, i guldfärgad metall, vita stenar, bredd: 51mm höjd: 38mm, 21g, stämplad Chanel B17C, med original ask, skadad vid lås
Kläder Skor
Louis Vuitton, Run Away Sneakers, vita med gulddetljer, Storlek 38, bruksslitage, originalkartong, dustbag, påse, extra skosnören
Burberry, Axelväska i svart präglat skinn, med guldfärgade detaljer, 37x16x27cm, med inner pouch
Kaffekoppar 10st med 12st fat, Bing & Gröndal, Blå Måsen, Höjd: ca65mm, Ø13,9cm Nummer: 305
Vas och Ljusstake, Bing & Gröndal, Blå Måsen, Höjd: ca13,5cm, Ø11,5cm Nummer: 501 och 678