Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2022
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, SM-G998B/DS, R5CNC0CKYNF, IMEI:354505620837252, 128GB, box, låst
Väska, Gucci, Soho leather backpack D021550812, 30x25cm med kvitto kopia och kartong
Kaffekoppar, Oscar Clothilde, 4st, med tillhörande fat, olika färger, höjd:60mm Ø75mm
Klockor Boss
Herrur, Hugo Boss HB 3301343216, Ø44mm, svart stållänk, kronograf, quartz, datum, i box, manual
Digitalkamera, Sony Alpha APS-CLLCE-5100, med 1 Objektiv Sony E, med väska och laddare
Objektiv Canon EW-78D, 28-200mm 0.45m/l1,5 ft, med motljusskydd, i kartong (ej original)
Digiralkamera, Canon EOS 600D, EF-S 18-55 IS II, 253076241967, med väska, manualer, i kartong, väska
Damur, Certina, Datum, 18K i boett, quartz, 24mm, läderband,safirglas, boettnr:152.9289.68, box, ytterkartong
Tavla, Åke Wickström, olja på duk, i ram, bildstorlek:45x54cm ramstorlek:64x74cm.Visas och hämtas hos Sefina Bergsgatan 1, Malmö.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Tavla, Carl Thompson, akvarell på duk, i ram, bildstorlek:35x48cm ramstorlek: 43x57cm.Visas och hämtas hos Sefina Bergsgatan 1, Malmö.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Tavla, Harald Widing, 1952, i ram, bildstorlek:38x47cm ramrstorlek:46x55cm.Visas och hämtas hos Sefina Bergsgatan 1, Malmö.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Tavla, Signerad V. Miellö, olja på duk, krackelerad, i ram, bildstorlek:38x48cm ramstorlek:50x60cm. Visas och hämtas hos Sefina Bergsgatan 1, Malmö.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Gitarr, Esteve, modellnr:4STE, 2008, lackskador, repor, extra strängar i mjukt fodral