521 - 540 av 1 582
1...262728...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2022

Klubbad för

Ring 18K 4g Ø17 med små diamanter och diamant 1xca0,17ct med inneslutning

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 8,6g Ø17½ med diamant 1xca0,01 med gravyr

Utrop: 4 300 kr

Örhängen ett par 18K 1,8g skeva, utan stoppers med sten

Utrop: 700 kr

Armband Figaro 18K 2,8g längd: 17cm bredd:2mm defekt med springring

Utrop: 1 300 kr

Hänge hjärta 18K 0,9g skevt med repor och bucklor

Utrop: 500 kr

Utrop: 500 kr

Hänge hjärta 18K 0,7g höjd:20mm bredd:14mm

Utrop: 600 kr

Kedja Singapore 18K 1,2g längd:42cm bredd:1mm med springring

700 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K 6,5g defekt med gravyr och sten

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 1g Ø17¾ tvåfärgad, skev med sten

Utrop: 500 kr

Kedja Pansar S925 1,6g längd:36cm bredd:1mm förgylld med springring

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Venezia 18K 1,6g längd:37,5cm bredd:1mm förgylld med springring

275 kr

Utrop: 75 kr

Armband Pansar 14K 1,9g längd:18,5cm bredd:3mm med springring

650 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 14K 4,7 skevt

Utrop: 1 800 kr

Kedja Figaro 14K längd:69cm bredd:4mm med kabinhake

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Parti guld 18K 0,8g skevt och skadat

300 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K 1,9g höjd:14mm bredd:8mm med stenar

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Kedja 18K 22,7g längd:43,5cm bredd:8mm med karbinhake

Utrop: 16 400 kr

Kalavala Kuro, Kedja Ärtlänk med integrerat hänge i brons 8,2g längd:63cm bredd:2mm Ø18mm

175 kr

Utrop: 50 kr

Kalavala Kuro, Örhängen i brons 9,1g Ø18mm

75 kr

Utrop: 50 kr