Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2022
Klubbad för
Mobiltelefon Apple iPhone X 64GB modell: MQAD2QN/A snr DNPVVGY3JCLJ IMEI 35304809181316, med laddare i originalkartong
Tallrik Svenskt Tenn, designer Nils Fougstedt, dekor med motiv från Noaks Ark, Ø21,5cm, stämplad med F8, änglamärket, Svenskt Tenn Stockholm, slitage
Stig Claesson (1928-2008) Grafisktblad nummer 30/260, signerad och daterad -70, Stockholms motiv Saltsjön, mått: 36,5x51cm, inramad, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kapl