781 - 800 av 948
1...394041...48 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2022

Klubbad för

Ljuslykta Georg Jensen Bloom, designer Helle Damkjaer, rostfritt stål, Ø8cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Ljuslykta Iittala Kastehelmi, design Oiva Toikka, färg: tranbär, Ø7,7cm höjd: 6,4cm

100 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljuslykta Iittala Kastehelmi, design Oiva Toikka, färg: klar, Ø7,7cm höjd: 6,4cm

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Iittala Kivi, design Heikki Orvola, färg: grå, Ø6,5cm höjd: 6cm

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Orrefors Carat, designer: Lena Bergström, Øca12,5cm höjd: ca5,5cm

Utrop: 150 kr

Skål Orrefors Precious, designer: Malin Lindahl, Øca17cm höjd: 9cm

Utrop: 275 kr

Mobiltelefon Apple iPhone X 64GB modell: MQAD2QN/A snr DNPVVGY3JCLJ IMEI 35304809181316, med laddare i originalkartong

Utrop: 2 900 kr

Tallrik Svenskt Tenn, designer Nils Fougstedt, dekor med motiv från Noaks Ark, Ø21,5cm, stämplad med F8, änglamärket, Svenskt Tenn Stockholm, slitage

Utrop: 750 kr

Stig Claesson (1928-2008) Grafisktblad nummer 30/260, signerad och daterad -70, Stockholms motiv Saltsjön, mått: 36,5x51cm, inramad, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kapl

Utrop: 375 kr

Ring 18K 3,3g Ø18¾ med stenar, graverad

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,0g Ø17

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,2g Ø16 med blå stenar och diamanter 26xca0,005ct åttakantslipade

Utrop: 2 800 kr

Hänge 18K 0,8g höjd:26mm bredd:13mm

550 kr

Utrop: 700 kr

Ring 14K tvåfärgad 3,2g med stenar

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par 14K 0,7g Creoler Ø16mm

325 kr

Utrop: 275 kr

Örhänge ett udda 14K 0,7g med röd sten

Utrop: 275 kr

Certina 18K, manuell defekt går ej att dra upp, armband 18K brv 25,8g

Utrop: 10 200 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 10,9g längd: 43,5cm bredd: 4-6mm med springring

Utrop: 7 000 kr

Parti guld 18K 17,9g, defekt innehåller stenar och pärlor

Utrop: 8 800 kr