561 - 580 av 948
1...282930...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2022

Klubbad för

Parti silver S830 87,1g defekt

Utrop: 550 kr

Parti silver S800 brv. 188,7g defekt med delar till fickur

325 kr

Utrop: 400 kr

Berndt Wennström (1945). grafiskt blad nr 67/500, Stadsmotiv, signerad, bladmått ca 31x44cm, inramad, fuktskada på bladet i ena hörnet.Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Utrop: 250 kr

Sven Lidberg (1929-2009), Grafiskt blad nr 226/280, signerad, motiv; Torghandel, mått ca 69x56cm, inramad med glas,Smärre skador i inramn. rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 600 kr

Sven Lidberg (1929-2009). Grafiskt blad, E.A ex, signerad, "Frälsningsarmen", mått ca 34x25cm, inramad med glas. Smärre skador i inramn rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Sthlm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kapl

Utrop: 250 kr

Karl Höglund (1940-). Grafiskt blad nr 121/360, signerad. "Dansande par" mått ca 45x47cm , inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 2,8g defekt/graverat

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 6,7g defekt/graverat

Utrop: 3 400 kr

Hänge 18K 6,5g med stenar höjd: 3cm

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Ring 18K 2g Ø16¾ med stenar

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 1,5g krucifix höjd: 3cm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 38,8g defekt/graverat

Utrop: 19 000 kr

Parti guld 18K 6,1g defekt

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Armbandsur 14K 22mm defekt manuell armband 18K bruttovikt: 18g

Utrop: 5 700 kr

Ring 23K 2,7g graverad med diamant ca0,16ct

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 2,6g Ø16¼

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 4,4g defekt

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 4g Ø17 vitguld med sten och diamanter 6xca0,005ct åttkantsslipade

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K 3,1g vitguld med sten och diamanter 3xca0,005ct åttkantssliapade höjd: 2,2cm

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Örhängen 18K 3g ett par vitguld med stenar och diamanter 6xca0,005ct saknar stoppers

2 600 kr

Utrop: 750 kr