Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2022
Berndt Wennström (1945). grafiskt blad nr 67/500, Stadsmotiv, signerad, bladmått ca 31x44cm, inramad, fuktskada på bladet i ena hörnet.Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Sven Lidberg (1929-2009), Grafiskt blad nr 226/280, signerad, motiv; Torghandel, mått ca 69x56cm, inramad med glas,Smärre skador i inramn. rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Sven Lidberg (1929-2009). Grafiskt blad, E.A ex, signerad, "Frälsningsarmen", mått ca 34x25cm, inramad med glas. Smärre skador i inramn rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Sthlm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kapl
Karl Höglund (1940-). Grafiskt blad nr 121/360, signerad. "Dansande par" mått ca 45x47cm , inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Hänge 18K 3,1g vitguld med sten och diamanter 3xca0,005ct åttkantssliapade höjd: 2,2cm