Kedja Singapore 18K 2,8g 41,5cm bredd:2mm
Utrop: 1 800 kr
Kedja 18K 4,8g 59cm bredd:2mm, små skador i länk
Utrop: 2 600 kr
Kedja 18K 4,6g 44cm bredd:2mm, små skador i länk
Hänge 18K tvåfärgad 6,6g höjd:35mm, små bucklor
Utrop: 3 400 kr
Örhängen ett par 18K 2,0g höjd:25mm, buckliga/skadade
Utrop: 1 100 kr
Örhängen ett par 18K trefärgade 5,2g höjd:75mm, med små skador
Utrop: 2 700 kr
Kedja Singapore 18K 3,4g 48cm bredd:2mm, trasig/av i länk
Utrop: 1 700 kr
Kedja/klockkedja Ankarlänk 18K 4,5g 43,5cm bredd:2mm
Utrop: 2 400 kr
Hänge 14K brv:0,6g höjd:13mm med sten
Utrop: 200 kr
Ring 18k 1,5g Ø14¾ graverad
Utrop: 800 kr
Ring 18K vitguld 9,0g Ø18¼ saknar pärla/sten
Utrop: 4 600 kr
Brosch 18K 6,3g Ø35mm, defekt i lås, bucklig
Utrop: 3 300 kr
Armband Singapore 18K 2,2g 16,5cm bredd:3-4mm, med integrerad platta, trasig/av i länk
Kedja Ankarlänk 18K 1,3g 42/45cm bredd:1mm med integrerat hänge LOVE
Utrop: 900 kr
Kedja Pansarlänk 18K 15,4g 55cm bredd:3mm
Utrop: 9 900 kr
Ring 18K tvåfärgad brv:6,1g Ø17¼ med vita stenar
Utrop: 3 200 kr
Armband 21K 5,6g 17/18,5cm bredd:2-15mm
Armband Bismarck 18K 8,8g 20cm bredd:5mm med kistlås
Utrop: 5 700 kr
Enstensring 18K 2,6g Ø16¼ med diamant ca0,75ct TCa-Cr/P2-P3, en klo skadad
Utrop: 8 800 kr
Parti guld 18K brv:3,7g med stenar varav flera fattas, skadat
Utrop: 1 600 kr
Tisdag 16 aug 2022