Avslutad | Pant – Tisdag 9 augusti 2022
Sötvinsglas kristall 2 st, av Orrefors ur serien "Love is Divine" höjd:17,5cm varav 1 glas i orginalförpackning
Klockor Gant
Gant Brandford Armbandsur, GT064001, Quartz, datum,kronograf, 43mm med läderband (batteribyte krävs)
Laptop HP Elitebook X360, intel corei5, 16gb RAM, enhets ID:9D9E228D-68C2-4922-AEFD-CAAF5E46D993
Figurin, Lisa Larsson, fisk, stengods, signerad Lisa L -94, höjd: 27cm, lagad spricka, sockel saknas
Pular, herrur, 42mm, stål, quartz, kronograf, datum, stålarmband, ref: VD53-X243, snr: 740434
Elgitarr, Epiphone Flying V (Korea 2002) svart, lackskador, snr: U02051900, i hårt fodral
Kamera, Nikon D3100 snr: 7428609 med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 55-200mm 1:4-5,6G, saknar linsskydd, i mjuk väska (skadad)