Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2022
Klockor Oris
Oris Aquis 30bar/300m herrur, Ø43mm, boettnr:3845960, ref:7754, automat, safirglas, datum , glasbaksida, stål på läderband, defekt på läderbandet
Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 5gb, 256GB, Modell:SM-N986B/DS imei: 354626223699822, imei:359453163699828, srn:R5CN81530KR, i kartong, med laddare, återställd, med små nagg på kanten
OnePlus Nord 8GB ram+128GB Rom, Modell:AC2003, srn:47f7166d, med telefonskal , saknar laddare, återställd
Samsung Galaxy S20 F 128GB, Modell:6780F/DS srn:RF8R31BSMY, imei:353773290903595, Imei2:35657890903592, med laddare, i box, återställd
Apple Watch Serie 6 , Modell:A2375, srn:H4HDF15HQ1XX , imei:352958113854106, med laddare i kartong, Gold alu pink sand, med extra band, återställd
Mulberry Plånbok, Längd:17cmx9,5cm, svart präglat skinn, innertyg med Mulberryträdet
Klockor Versace
Versace Versus Ø46mm srn:VSPHJ0820, quartz, kronograf, tvåfärgad, datum, med extra länkbit, med cert i box
Seiko Divers 200mm, Ø43mm ref:4R35-01 V0, srn:700145, automat, datum, safirglas, med stål i stål länk, slitage, med cert i box
Klockor Casio
Casio, Edifice, armbandsur,Ø44mm,analog/digital, modellnr:4334, boettnr:EFA121, originallänk, viklås, stål på stål, repigt plastglas,