681 - 700 av 1 027
1...343536...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2022

Klubbad för

Ring 18K tvåfärgad 6,7g Ø19¾ bruks slitage

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K tvåfärgad 5,4g Ø17 bruks slitage

Utrop: 2 800 kr

Kedja Kejsarlänk 18K 84,7g längd: 57,5cm bredd: 5mm

Utrop: 59 000 kr

Armring 18K tvåfärgad 7,7g bredd: 65mm öppningsbar

4 600 kr

Utrop: 5 600 kr

Collier 21K 3,6g längd: 42,4cm bredd: 1-15mm med integrerat hänge Kors med stenar, saknas en sten

Utrop: 2 100 kr

Armband 21K Kors 2,1g längd: 18,6cm bredd: 1-15mm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar 18K 10,9g längd: 32,8cm bredd: 3mm

Utrop: 7 600 kr

Collier 21K 46,2g längd: 60,7cm bredd: 2-6mm med oäkta pärlor

Utrop: 26 500 kr

Örhängen ett par 22K 12,5g höjd: 74mm bredd: 3-28mm

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Helvetia damur 18K brv:20,3g, 18mm, manuell, boettnr: 1034 , plexiglas , flexband i förgylld stål

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 2,7g höjd: 46mm bredd: 20mm med stenar

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 2,3g höjd: 28mm bredd: 7-14 med sten

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 3,4g Ø17½ med stenar

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,4g Ø18

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 3,2g Ø17 med blåa och vita stenar

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K 4,0g Ø17¾ med rosa sten

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Klackring 18K tvåfärgad 6,1g Ø18¼ med initialer

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Armband Bismarck 18K 13,4g längd: 18,2cm bredd: 4mm med 9 berlocker

Utrop: 8 300 kr

Ring 18K 4,9g Ø16½ med diamanter 49x0c005ct

Utrop: 4 100 kr

Armband 14K tvåfärgad 9,3g längd: 19cm bredd: 12mm

3 100 kr

Utrop: 3 700 kr