Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2022
Klubbad för
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive, herrur ,stål, 42mm, quartz, datum, snr: H504-S083290, kronograf, safirglas, bruk slitage
Skål i glas ,Reijmyre, design: Margareta Hennix modell: Östgötaskålen blå,höjd: 13cm bredd: 15cm, signerad
Tangentbord Apple , modellnr: a1843 bredd: 41,8cm höjd:11,5cm med laddare utan original förpackning,Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68,Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.