Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2022
Klubbad för
Elgitarr Fender Stratocaster, made in Mexico, Snr: MN780433, små repor på baksidan, nagg på framsidan, i mjukt fodral
Lenovo Legion modellnr: Y540-151RH Snr: PF1K75PG, intel Core i5-9300H CPU 2.40GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 10 home, 64-bitars operativsystem, med laddare i mjukt fodral, fabriksåterställd