Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2022
Longines Conquest, herrur, stål, 41mm, automatisk, safirglas, datum, kronograf, Refnr: L3.662.4.76.6, Serienr: 33990815, stållänk, viklås, med två extra länkbitar, reseetui (ej original) certifikat sep-2021, box och ytterkartong
Omega Seamaster Diver 300m, herrur, stål, 42mm, automatisk, Co-Axial, safirglas, datum, Refnr: 210.30.42.20.01.001, Serienr: 83298445 ,stållänk, viklås (repig), med pictogram, certifikat-2021, manualer, box och ytterkartong
Parti Guld 18K brv 153,8g med diamanter 350xca0,01ct, med box och ytterkartong
Visa varaSmycken Hänge med kedja
Hänge med kedja S925 3,6g längd: 42+45cm, förgylld med vita stenar, stämplad GHA
Klockor Bordsur
Haller 85 Bordsur serienr W085/00675 höjd: 23cm, bredd: 15,5cm, guldfärgad plast/metall, quartz (går ej)
Väska Gucci 1973 Small, serienr: 25mått: 14x17x3cm, beige, skinn, detaljer i gulmetall (något nött)
Väska Gucci Disco serienr: 308364498879, mått: 20x15x7cm, beige skinn, bläckfläckar på innerfoder, kvitto-17, dustbag och orginalkartong
Michael Kors Jet Set Travel väska, mått: 35x25x15cm, Taupe, saffiano läder (sliten) sminkfläckar i innerfoder
Michael Kors, Väska, vitt skinn, detaljer i vitmetall, mått:30x24,5x15cm, med dustbag och axelrem, i orginalkartong (sliten)
Georg Jensen, Cobra ljusstakar 3st 16cm, 20cm, 24cm, design Constantin Wortmann, blankpolerad rostfritt stål, med originalkartong
Hermés Armband Paris Noir, Clic Clac Ø60mm modell: ST1117, med emalj och guldfärgad metall,
Coccinelle, Väska, 31x25x17cm, med detaljer i metall, något nött och några märken i fodret, inkl axelrem och dustbag
Spelkonsol, Play Station 4, 500GB, modell: CUH-1216A, med fem spel (Marvel VS Capcom, Spider-man, Persona5, Horizon Zero Dawn, Yakuza Zero), en handkontroll och strömkabel
Laptop Acer Chromebook CB314-1H, 4GB RAM 1,1GHz Intel Celeron N4020, 64GB, med laddare, låst till konto
Uppläggningsfat 28x14cm och 2st skålar höjd: 4,5cm Ø12cm, glas, Nachtmann, modell: Bossa