641 - 660 av 1 611
1...323334...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2022

Klubbad för

Ring 18K 4g Ø18 med små diamanter 0,005ct, 1x0,04ct, 6xca0,02ct.

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 2,9g vitguld med diamanter 7xca0,01ct och små diamanter

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 3,9g små diamanter ca0,005ct

Utrop: 3 200 kr

Kedja Pansar 18K 6,6g längd: 55cm bredd:2mm med springring

Utrop: 4 700 kr

Kedja Venezia 18K 4,7g längd: 40cm bredd:1mm med springring

Utrop: 3 400 kr

Kedja Pansar 18K 3,4g längd:49,5cm bredd:1mm med springring

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 0,7g höjd:12mm bredd:5mm med pärla

300 kr

Utrop: 375 kr

Hänge 18K 0,9g höjd:15mm bredd:10mm med röd sten

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1,7g höjd:20mm Ø15mm

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 11,2g defekt med gravyr

Utrop: 5 600 kr

Ring 18K 2,2g Ø16¾ skev med diamant 1xca0,06ct

Utrop: 1 100 kr

Omega Geneve, Manuell, 14K,gravyr på bakboett, flexlänk i oädelmetall, plexiglas, slitage på band, defekt lås

6 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Klockor Versace

Versace Versus, refnr: VSPVT082, herrur, quartz, datum, plexiglas, stållänk, 41mm, viklås

600 kr

Utrop: 425 kr

Kedja Ankar S925 46,7g längd: 48cm bredd:5mm med defekt kabinlås

Utrop: 350 kr

Kedja Pansar S925 46,9g längd:64cm 6mm med kabinhakelås

300 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar S830 65,7g längd:111mm modell: Svensk spetsig

Utrop: 425 kr

Collier S925 25,2g längd:37,5cm bredd:10mm med springring

275 kr

Utrop: 225 kr

Armband S925 10,6g längd:14,5cm bredd:10mm med kistlås

Utrop: 100 kr

Ring S925 8,4g Ø19¾ bredd:25mm

Utrop: 350 kr

Armring S830 27,4g Ø60mm öppen modell med blå sten små skador

300 kr

Utrop: 150 kr