521 - 540 av 1 611
1...262728...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2022

Klubbad för

Creoler ett par 14K tvåfärgade 1,1g Ø12mm

400 kr

Utrop: 500 kr

Brosch 18K tvåfärgad 14,3g Ø40mm med stenar

Utrop: 6 300 kr

Armband X-länk med stav 18K 13,6g längd:18cm bredd:7mm med berlock och kistlås

Utrop: 8 700 kr

Ring 18K 3,7g Ø18 med små diamanter

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 2,7g Ø18½ med stenar

Utrop: 2 100 kr

Örhängen ett par 14K 1g med stenar skeva

375 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,7g höjd:17mm bredd:11mm med sten

Utrop: 600 kr

Parti Guld 18K 2,4g med sten och pärla, skadat och udda

Utrop: 1 200 kr

Örhänge udda 18K 1,4g Ø34mm

Utrop: 750 kr

Armring 14K 5,9g Öppningsbar skev

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Armband Aleppolänk med myntliknande föremål 22K 7,6g längd18cm bredd:4-18mm

4 300 kr

Utrop: 4 500 kr

Armring 14K 9,5g öppningsbar med stenar

Utrop: 3 900 kr

Parti guld 18K 3,9g defekt med sten och gravyr

Utrop: 2 000 kr

Kedja Pansar S925 1,8g längd:41,5cm bredd: 1mm med springlås

Utrop: 50 kr

Kejda Venezia S925 längd:38,5cm bredd:1mm med springlås

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Singapore S835 1,6g längd:40cm bredd:1mm förgylld med springlås

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring vitguld 18K 8,4g med diamanter 6xca0,03ct 6xca0,02ct i behov av rodiering

4 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Kedja Pansar 18K 1,9g längd:44cm bredd:1mm med knut och springlås

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 0,6g höjd:15mm bredd:10mm skevmed repor

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 2,6g Ø20mm med diamanter 23xca0,03ct

3 400 kr

Utrop: 2 200 kr