Creoler ett par 14K tvåfärgade 1,1g Ø12mm
Utrop: 500 kr
Brosch 18K tvåfärgad 14,3g Ø40mm med stenar
Utrop: 6 300 kr
Armband X-länk med stav 18K 13,6g längd:18cm bredd:7mm med berlock och kistlås
Utrop: 8 700 kr
Ring 18K 3,7g Ø18 med små diamanter
Utrop: 3 000 kr
Ring 18K 2,7g Ø18½ med stenar
Utrop: 2 100 kr
Örhängen ett par 14K 1g med stenar skeva
Utrop: 300 kr
Hänge 18K 0,7g höjd:17mm bredd:11mm med sten
Utrop: 600 kr
Parti Guld 18K 2,4g med sten och pärla, skadat och udda
Utrop: 1 200 kr
Örhänge udda 18K 1,4g Ø34mm
Utrop: 750 kr
Armring 14K 5,9g Öppningsbar skev
Utrop: 2 300 kr
Armband Aleppolänk med myntliknande föremål 22K 7,6g längd18cm bredd:4-18mm
Utrop: 4 500 kr
Armring 14K 9,5g öppningsbar med stenar
Utrop: 3 900 kr
Parti guld 18K 3,9g defekt med sten och gravyr
Utrop: 2 000 kr
Kedja Pansar S925 1,8g längd:41,5cm bredd: 1mm med springlås
Utrop: 50 kr
Kejda Venezia S925 längd:38,5cm bredd:1mm med springlås
Utrop: 75 kr
Kedja Singapore S835 1,6g längd:40cm bredd:1mm förgylld med springlås
Ring vitguld 18K 8,4g med diamanter 6xca0,03ct 6xca0,02ct i behov av rodiering
Utrop: 4 200 kr
Kedja Pansar 18K 1,9g längd:44cm bredd:1mm med knut och springlås
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 0,6g höjd:15mm bredd:10mm skevmed repor
Utrop: 250 kr
Hänge 18K 2,6g Ø20mm med diamanter 23xca0,03ct
Utrop: 2 200 kr
Tisdag 26 jul 2022