Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2022
Klubbad för
Moccaskedar 12st S830 70,5g längd 91mm, okänd modell, med något sliten förgyllning med etui
Omega Genéve automatic 18K Ø34mm med datum, smårepor på glaset, armband förgyllt stål med original ask