421 - 440 av 1 359
1...212223...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juli 2022

Klubbad för

Kedja gles Pansar 18K 8,3g, längd 72,5 cm, bredd 2 mm, karbinhakelås, Balestra

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Parti guld 18K 5,4g, defekt/gravyr

Utrop: 2 800 kr

Hänge 18K 2,4g, Maira och Jesusbarnet / Jesus (vänd), höjd 2,5 cm (inkl. ögla), bredd 19 mm

Utrop: 1 900 kr

Mynt, Svergie/Norge, 10 öre upp till 5kr (senare 1800-tal till 1900-tal), S400/S800/S835, 239,g (fin

800 kr

Utrop: 950 kr

Örhängen 18K brv 1,7g, med vita stenar, [GHA]

Utrop: 950 kr

Örhängen 18K brv 0,9g, med vita stenar

Utrop: 550 kr

Parti guld 18K brv 0,9g, sten/udda

Utrop: 300 kr

Kedja med integrerat hänge 18K 5,2g, längd 46,5 cm, bredd 1 mm, karbinhakelås

Utrop: 3 200 kr

Kedja 18K 6,3g, defekt lås

Utrop: 3 200 kr

Klackring 18K 7,1g med sten, repor

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Armband 18K 45,0g, längd 19,5 cm, bredd 21 mm, kistlås, ihålig, UnoAerre, Italien, lite skev

Utrop: 23 500 kr

Filmkamera, Pentax ME Asahi, snr. 1447670, monterat objektiv Pentax-M 1:2,8, objektiv Soligor 135mm, objektiv Tokina 100-300mm, Tele-conv. X2, Pentax Winder, Blixt Pentax AF200S, i axelväska, manualer m.m.

550 kr

Utrop: 650 kr

Armband, silver S835, 63,6g, Pansar, Unoaerre, kistlås glapp, 18,5 cm

550 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld, 18K 13,4g, ett udda Örhänge med kedja, karbinhake.

Utrop: 7 000 kr

Parti silver S925 brv 11,1g, en del, defekt

100 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 brv 5,9g, med blå stenar, Rebecca, Italien

225 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 brv 5,9g, med lila stenar, Rebecca, Italien

225 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, 18K, 0,5g, defekt ring.

Utrop: 275 kr

Collier S925 brv 9,8g, längd 45 cm, springring samt hänge i S925, med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925 brv 10,0g, med turkoser, med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr