321 - 340 av 1 359
1...161718...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juli 2022

Klubbad för

Träfigurer, Design: Kjell Hallonsten 3st 20-22cm (1 defekt)

475 kr

Utrop: 300 kr

Apple, Ipad Mini 32gb Modell: A1823 snr: GCGVP4WHHLJJ IMEI: 355807088308845 hemknapp defekt med simkort med laddare

550 kr

Utrop: 1 500 kr

Handdator Zebra Modell: TC26BK serienummer: 20216523020741 låst med okänd kod

650 kr

Utrop: 50 kr

Apple, iWatch Serie 5 A2157 G99CJ08XMLF7 Nike Ø 44mm WR--50m med laddare och extra armband aktiveringslåst

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Tavla, Signerad UE Ulla Ekman "Framtidstro" 47x58cm ink ram,Ej visning.

Utrop: 400 kr

Parti silver, S925 24,7g skevt defekt innehåller stenar

Utrop: 200 kr

Klockor Frederique Constant

Frederique Constant, Classic Automatic Moonphase, stål - guldpläterat, 40mm, silverfärgad urtavla, ref nr. FC-330MC4P5, serie nr. 3243104, månfas, automatisk, Cal. FC-330, datum, glasbaksida, läderarmband - krokodil, certifikat -17, box, ytterbox, manual

Utrop: 10 800 kr

Certina, Priska 18K, 33,5 mm, kvarts, datum, safirglas, EOL158.9289.68, fint skick, personlig gravyr, brv 20,8g (exkl armband), defekt läderband ej original.

3 500 kr

Utrop: 3 400 kr

Fickur, 50 mm, sign. Birger Hansson Lund, Silver S800 (inre boett metall), tavla defekt, boett nr 6083234, ankargång, verk sign. Matador, Brevet #51828 Deposé, kedja double.

Utrop: 550 kr

Breitling, Chronomat Evolution, 43,7 mm, stål, vit urtavla, "Tachymetre", Chronometre, automatisk, Cal 13 (ETA 7750), referens nr. A13356, serie nr. 2562443, kronograf, safirglas, datum, Pilotlänk, viklås, box, manual, ytterbox, bruksslitage

Utrop: 29 000 kr

Kedja 18K 9,7g, längd 55 cm, bredd 5 mm, ihålig, karbinhakelås, [GHA]

5 200 kr

Utrop: 6 200 kr

Carmoséring 18K brv 3,8g Ø19, med diamanter 12x ca 0,015ct, briljantslipade, med safir

Utrop: 3 100 kr

Parti silver S800-925, 97,2g; diverse mynt & medaljer, Sverige.

Utrop: 650 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 12,9g, längd 50 cm, bredd 4-7 mm, kistlås

Utrop: 8 300 kr

Ring 18K brv 4,2g Ø18½, med diamanter 24x 0,01ct, briljantslipade, [GHA]

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Cartier, must de Cartier, Tank, 23,5 x 23,5 (31) mm, förgyllt silver S925 (20 Micron), delvis bortskavt, Cal 81, boett nummer. 57784 / 6 81008, rist nr. 3310X, snr. 59955, kvarts, mineralglas (mindre repa), safir - krona, läderband - Hirsh

6 600 kr

Utrop: 7 200 kr

Kedja doserad X-länk 18K 31,2g, längd 52 cm, bredd 7-10 mm, kistlås, Alliansguld Bäckman & Co, Hägersten, 1974

Utrop: 20 000 kr

Certina New Art, 18K, 34 mm, brv. 32,7g, silverfärgad urtavla, manuell, boett nummer. 441.3810.68, plexiglas, gravyr "För Nit Och Redlighet I Rikets Tjänst", läderband (original), med bygelspänne, mycket gott skick, originalbox

Utrop: 5 400 kr

Kedja Pansar 18K 2,1g, längd 43 cm, bredd 1 mm, springring, UnoAerre, Italien

Utrop: 1 300 kr

Hänge 18K 22,5g, höjd 5,3 cm (inkl. ögla), bredd 6,1 mm, med diamanter 13x ca 0,005 - 0,01ct

9 500 kr

Utrop: 11 400 kr