Avslutad | Pant – Tisdag 5 juli 2022
Apple, Ipad Mini 32gb Modell: A1823 snr: GCGVP4WHHLJJ IMEI: 355807088308845 hemknapp defekt med simkort med laddare
Apple, iWatch Serie 5 A2157 G99CJ08XMLF7 Nike Ø 44mm WR--50m med laddare och extra armband aktiveringslåst
Klockor Frederique Constant
Frederique Constant, Classic Automatic Moonphase, stål - guldpläterat, 40mm, silverfärgad urtavla, ref nr. FC-330MC4P5, serie nr. 3243104, månfas, automatisk, Cal. FC-330, datum, glasbaksida, läderarmband - krokodil, certifikat -17, box, ytterbox, manual
Certina, Priska 18K, 33,5 mm, kvarts, datum, safirglas, EOL158.9289.68, fint skick, personlig gravyr, brv 20,8g (exkl armband), defekt läderband ej original.
Fickur, 50 mm, sign. Birger Hansson Lund, Silver S800 (inre boett metall), tavla defekt, boett nr 6083234, ankargång, verk sign. Matador, Brevet #51828 Deposé, kedja double.
Breitling, Chronomat Evolution, 43,7 mm, stål, vit urtavla, "Tachymetre", Chronometre, automatisk, Cal 13 (ETA 7750), referens nr. A13356, serie nr. 2562443, kronograf, safirglas, datum, Pilotlänk, viklås, box, manual, ytterbox, bruksslitage
Carmoséring 18K brv 3,8g Ø19, med diamanter 12x ca 0,015ct, briljantslipade, med safir
Cartier, must de Cartier, Tank, 23,5 x 23,5 (31) mm, förgyllt silver S925 (20 Micron), delvis bortskavt, Cal 81, boett nummer. 57784 / 6 81008, rist nr. 3310X, snr. 59955, kvarts, mineralglas (mindre repa), safir - krona, läderband - Hirsh
Kedja doserad X-länk 18K 31,2g, längd 52 cm, bredd 7-10 mm, kistlås, Alliansguld Bäckman & Co, Hägersten, 1974
Certina New Art, 18K, 34 mm, brv. 32,7g, silverfärgad urtavla, manuell, boett nummer. 441.3810.68, plexiglas, gravyr "För Nit Och Redlighet I Rikets Tjänst", läderband (original), med bygelspänne, mycket gott skick, originalbox