201 - 206 av 206
1...91011 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 8 januari 2000

Klubbad för

COLLIER, stål / dumortierit / sötvattenspärlor.

Utrop: 750 kr

COLLIER, ståltråd med sötvattenspärlor, stålkulor samt syntetisk akvamarin.

Utrop: 700 kr

BROSCH, utskuren jade.

400 kr

Utrop: 500 kr

BROSCH, silver handgjord signerad Etsuko Minowa, Stockholm.

Utrop: 900 kr

RING, 18K guld med rubiner, vikt 8 g stl. 17 mm

675 kr

Utrop: 600 kr

RING, förgyllt silver med granater, stl 16 mm

Utrop: 300 kr