Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 219

Varunr: 1 852 890

Smycken

Armring

2 ST ARMRINGAR, silver, 108 briljantslipade diamanter ca 18,36 ctv, TW-W/VVS-VS, diameter 57 mm, vikt 34,9, enstaka stenar med skador och nagg.

112 000 kr

Klubbad till budgivare: 19429

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.