Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 juli 2022
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3025, Aviator Large Metal, guldfärgade bågar, svarta glas, etui.
VÄSKA, FENDI, Micro Peekaboo, Navy, mörkblått skinn, axelrem samt handtag i ormskinn, silverfärgade beslag, 23x17x10 cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0027E, 61 16, E0058, svarta bågar, bruna glas, putsduk, etui.
VÄSKA, MIU MIU, svart skinn, guldfärgade beslag, 38x28x15 cm, avtagbar axelrem, grovt slitage på hörn.
VÄSKA, CELINE, vintage, canvas, ljusbrunt läder, guldfärgade beslag, 35x18x18 cm, viss doft, samt fläckar.
VÄSKA, CELINE, vintage, marint tyg, marint läder, guldfärgade beslag, 35x18x18 cm, bruksslitage.
VÄSKA, TOD´S, brungrå lackad canvas, silverfärgade beslag, 31x26x14 cm, avtagbar axelrem, några fläckar.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, CARTIER, Phanter, vändbart, brunt, svart läder, silverfärgat spänne, längd 75 cm, bredd 3 cm, originalask,
ARMRING, HERMÈS, Bangle, guldfärgad ring, blå emalj, 6,5 cm i diameter, originalask.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Bausch & Lomb, guldfärgade skalmar, bågar i reptil, tonade glas, etui, en skalm sned.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Bausch & Lomb, guldfärgade bågar, svarta glas, repor, sneda.
SOLGLASÖGON, JEAN PAUL GAULTIER, 56-5204, svarta skalmar, bruna bågar, svarta glas.