Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2022
Rolex, Oyster Perpetual Datejust, Herrur, stål/guld, 36mm, automatisk, Snr: 1V4758Q7, box
Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål/guld, 41mm, automatisk, safirglas, datum, diamantindex, Jubileelänk i stål/guld, repigt viklås, Refnr: 126333, Serienr: 9U207055
Breitling, Cockpit Lady, Damur, stål/guld, 31mm, quartz, safirglas, datum, guldraiders (en saknas), kortad pilotlänk, repigt viklås, Refnr: B71356, Serienr: 1156229, Cert 2011, box , ytterkartong
Louis Vuitton, Speedy 30, Damier Ebene, Nr: CT2197, med axelrem, hänglås och en nyckel, dustbag
Louis Vuitton, Petite Noe, Monogram Canvas, 27x27x21cm, sliten axelrem, slitet knytband
Konst Skulpturer
Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 27cm, signerad, smärre slitage
Visa varaKonst Skulpturer
Visa varaKonst Skulpturer
Visa varaKonst Skulpturer
Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 26cm, signerad, smärre slitage
Visa varaElektronik Kameror
Canon EOS M200, Kompakt Systemkamera, Srn: 233073002793, med objektiv Canon 15-45mm 0.25m/0.8ft
Canon EOS 5D Mark III, Systemkamera, Srn: 25302000136, med batterigrepp, Srn: 1402003307, linsskydd, axelrem
Objektiv Tamron, 28-75mm 1:2.8 Macro, Srn: 503339, med motljusskydd och linsskydd
Laptop, Apple Macbook Air, 13" (2020), Rosegold, Modell: A2337 / MGND3KS/A, 256GB, 8-core CPU-M1, 8GB RAM, Srn: C02G83FCQ6LC, saknar laddare, Lösen: 1234