161 - 180 av 931
1...8910...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2022

Klubbad för

Ring 18K, 4,8g, Ø 19 3/4, med pärla

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K, 3,5g, Ø 17 1/2, med stenar

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K, 0,5g, höjd 14mm, med pärla

Utrop: 425 kr

Ring 23K, 10,8g, Ø 17 1/4, gravyr

7 300 kr

Utrop: 7 000 kr

Kaffeskedar 10 st S830, 102,3g, 116mm, modell Blåklocka

550 kr

Utrop: 700 kr

Potatissked S800, 43,2g, 185mm, modell Rosen

Utrop: 300 kr

Omega Fickur S900, brv 105g, Ø 51mm, plastglas, 2 boetter, serie nr 5819418, oäkta klocklänk

Utrop: 900 kr

Certina 14K armbandsur, Ø 33mm, quartz, datum, safirglas, läderband, serie nr EOL 115919965, gravyr

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Antima

Helvetia Antimagnetique Fickur S800, brv 69g, Ø 47mm, manuell, serie nr 4005070

Utrop: 750 kr

Punschmuggar 6st, S800, 191,2g, Ø 65mm, höjd 55mm, förgylld insida

Utrop: 1 400 kr

Ljusstakar 3st Skultuna Mässingsbruk, "Tulpan", design Pierre Forsell , höjd 19-23cm, i ask

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Mjölkkanna S813, 173g, höjd 115mm, förgylld insida

Utrop: 1 100 kr

Sockerskål S813, 245,7g, höjd 100mm, förgylld insida

Utrop: 1 500 kr

Kaffekanna S813, 869,3g, höjd 230mm, med fast lock, gravyr

Utrop: 5 200 kr

Elgitarr Gibson Tribute Les Paul 2019, serie nr 190012095, Made in USA, i hårt fodral, något kantstött/bruksslitage. Visas och hämtas på Stora gatan 38, Västerås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 7 800 kr

Teskedar 5st, S830, 107,9g, modell prins Albert, 130mm

Utrop: 750 kr

Bordsskedar 5st, S830, 281,3g, modell prins Albert, 186mm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Bordsgafflar 4st, S830, 191g, modell prins Albert, 180mm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Bordsknivar 3st, S830, brv 228,7g, modell prins Albert, 210mm

400 kr

Utrop: 500 kr

Bordsskedar 5st, S800, 213,5g, modell Rosenholm, 182mm

Utrop: 1 500 kr