Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2022
Nintendo wwitch modell:HAC-001, s/n:BKEHAC, med tre olika kontroller samt laddstation
Macbook Air 8GB 1600 MHz DDR3 modell: A1466 med laddare samt mjukt fodral, s/n:fvftturrj1wl (2017) lösenord:12345
Dell Chromebook 3100 11.6" LED-skärm, 4 GB DDR4-minne, DualCore processor, Intel-processor, ChromeOS (ej Windows), med laddare (ej orginal)
Kosta Boda Skulptur block, glas, av Bertil Vallien, trappa samt fönster, höjd: 14cm bredd:17,5cm, Medföljande träsockel med inbyggd belysning
Benno Ekström, grafiskt blad; "Porträtt av Stol" nr 173/320, signerad -72, Motivets mått ca 29x18cm, lite skadad i inramningens rygg, lätt gulnat ark. Visas och hämtas på St: Eriksg 20. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
W Adam (signerad) okänd konstnär, olja på duk, Blomsterstilleben, Motivets mått ca 24x19cm. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Ljusstakar, ett par, bronsmalm, Mitab, Karlshamn, 1900-talets andra hälft, höjd ca 10cm
M Tollert okänd konstnär, Olja på pannå, motiv Blomsterstilleben, mått ca45x37cm, misspass/ lös pannå i ramen, ram skadad med sprickor. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Sven Lidberg (1929–2009), grafik. Stadsmotiv med människor nr 236/360 36x28cm. Inramad med glas. Skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Sven Lidberg (1929–2009), grafik. Stadsmotiv Mariefred nr 138/280, mått ca 51x62 cm. Inramad med glas. Skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Sven Lidberg (1929–2009), grafik. Stadsmotiv med tjuv och polis nr 78/278, mått ca 48x56cm. Inramad med glas. Skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St: Eriksg 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Ulrica Hydman Vallien (1938–2018), grafik motiv med människor nr 240/300, mått ca 36x48 cm. Inramad med glas. Skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St: Eriksg 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv blomsterstilleben mått ca 45x41 cm. Liten reva i duken. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Eddie Hammarström (1919–1993) olja på duk, motiv ”Utsikt fån Södra bergen mot Gamla Stan -Stockholm”, mått ca 38x79. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Helge Strand (1922-) olja på duk, Gårdsmotiv mått ca 45x53cm. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Ingvar Andersson (1947-) akvarell, naturmotiv 1989, mått ca69x49cm. Inramad med glas. Skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Bruno Karlsson (1927–2020) grafik Stockholmsmotiv daterad -91, nr 327/360, mått ca 34x52cm. Inramad med glas. Skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St: Eriksg 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Thage Nordholm (1927–1990), grafik, landskapsmotiv nr 223/285, mått ca 68x89 cm. Inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans