Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022
Ströare 3 st, JIE Gantofta Sweden, Familjen Pepparsson, design:Anita Nylund, Nr:138, Nr:139 samt en onumrerad
Certina damur 18K 24mm, quartz (tickar ej), länk i stål, boett i 18K, safirglas, EOL 152.9289.68, graverad
Kristallkrona med plats för sex ljuskällor, gammal el, ej funktionstestad, längd:73cm bredd:41cm, extra prismor och länkar till kedja medföljer
Rolf Lidberg (1930-2005), "Trollfamilj på berget", litografi 328/400, signerad, 49,2x56,7cm, i ram. Visas och hämtas hos Sefina på Östra storgatan 68, Jönköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Accessoarer Övrigt
Bälte, Gucci, svart läder, spänne dubbelt G, artikelnummer:7549F8402, ca 105cm, bredd: ca 2cm med dustbag i orginalask