Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022
Sedlar, 13st äldre utgångna, Sverige, olika valörer (5 - 50 kr), 1900-tal, varierande skick.
Klockor Maurice Lacroix
Maurice Lacroix, Masterpiece Square Wheel, 43m, stål, manuell Cal. ML 156, krokodilläderarmband med dubbelt viklås, referens nummer. MP7158-SS001-909-1, serie nummer. 26/88 Limited Edition, med certifikat -20, manual, box, ytterbox
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, Pearlmaster, 34mm, 18K vitguld, brv 146,6g, "Full Pavé Roman Dial", diamant bezel, automatisk, cal. 2235, safirglas (mindre nagg), datum, Pearlmasterlänk, 18K crownclasp, ref. 81339, snr. M474719, cert -08, box, ytterbox
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Kejsarlänk 18K 440,6g längd 65,5 cm, bredd 10x10 mm, kistlås
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Aukustisk gitarr Alhambra 3C CW E1, Inbyggd Fishman mikrofon, cutaway, solid topp i cederträ, sidor och botten i mahogany, gräppbräda i rosewood, fodrat fodral, serienummer: bJmGDX, mycket gott skick