Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2022
Gucci Marmont Mini, axelremsväska, svart kalvskinn, detaljer i gulmetall, 24x14x6cm, fläckar på innerfodret, med axelrem och sliten dustbag
Visa varaAccessoarer Övrigt
Skärp, Gucci GG Marmont, matt svart läder, guldfärgat spänne, längd: 80cm, bredd: 3cm, bruksskick, med sliten dustbag
Visa varaAccessoarer Väskor
Väska, Philipp Plein, "Predator", svart präglat läder, grå metalldetaljer, döskalle med strass, 36x27x15cm, dustbag
Actionkamera, GoPro Hero 8, svart, modell: SPJB1, med laddare, batteri, manualer och fäste i originalkartong, nyskick
Mobiltelefon Alcatel 3X, 128GB, modell: 5061U, IMEI: 355822110675665, med laddare i originalkartong, nyskick
Kamerahus, Canon EOS 77D, med två objektiv Canon EFS 18-55mm 1:4-5.6 IS STM och Canon EF 50mm 1:1.8 STM, minneskort 32GB och laddare i mjuk väska
Digitalkamera, Canon Powershot G9X Mark II, 10.2-30.6mm 1:2.0-4.9, Serienr: 813053002239, med laddare
Köksknivar Mac, set 8 delar: Grönsakskniv 165mm, Santokniv Superior 168mm, Kockkniv Mighty 242mm, Tournerkniv Molybdenum 63mm, Brödkniv Superior 265mm, Transherkniv 260mm, Allroundkniv 125mm, Zestjärn. Tillverkade i Japan, i väska, bruksslitage. Ej visning
Fritid Övrigt
Kolsyrepistol Beretta XX-TREME Air Pistol Tactical, med ljuddämpare, en öppnad ask med ammunition, åtta cylindermagasin i hård väska
Kamerahus Nikon D3100 Serienr: 6432079, med obejktiv Nikon AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6G, skadad lins (spricka), saknar linsskydd och laddare