Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2022
Tissot "T-Lord Silver", 40mm, kronograf, ref.nr: T54.1.487.31, cal ETA 7753, stål, automatisk, safirglas, glasboett, dag, datum, cert -05, manualer, box, ytterkartong, extra länkbit, nagg på glasring, bruksskick
Bernhard H Mayer, Silver White Stainless Steel Vrtus Limited Editon, 43mm, quartz, ref.nr: 41701.636.6, serie.nr: 1665/4999, datum, kronograf, alarm, safirglas, bruksskick, kronograf återställs ej korrekt
Seiko, Hi-Beat, automatisk, serie.nr: 370183, 25 mm, datum, stål, ej orginial läderband, bruksskick
Omega Constellation "Manhattan", 28mm, quartz, stål/guld, dia index, pärlemourtavla, ref.nr: 131.20.28.60.55.002, serie.nr: 91817533, boett.nr: 6545/958, helstav, safirglas, lätt bruksskick
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S9+, SM-G965F, 64GB, coral blue, IMEI: 355220092658207, snr: R58K732QFY, brukslitage, originalkartong, startmanual, fabriksåterställd
Mobiltelefon, OnePlus Nord 8gb 5G, modell:AC2003, IMEI: 867958049332811 Snr: 02B88916,fabriksåterställd, smårepig med laddare
Klockor Michael Kors
Klocka Michael Kors, 48mm, quartz, Modellnr: MK-6226 snr: 251507 datum, kronografer, mineralglas, st
Klockor Epoch
Klocka, Epoch Stockholm, 34mm, 18K i boett, quartz, datum, med svart läderarmband och etui
Armband, Hermes, Clic H F Couvertures, med emalj, Ø6x5cm, höjd:1cm, öppningsbar, i originalask, dustbag, kvitto och manual
Elektronik Musik
Högtalare Sony SRS-RA3000 360 reality audio, Bluetooth, nyskick i kartong med manualer och sladd
Playstation 4 pro 1 tb, modell: CUH-7216b, Snr: 02-274526251358558, med el-kabel och handkontroll
Kläder Övrigt
1 Träningshoddie Nike NSW TCH FLC, stl M, 1 Par Träningsbyxor Nike NWS TCH FLC Jogger, stl S