Avslutad | Pant – Tisdag 10 maj 2022
Klubbad för
Digital kamera Sony A600 snr:3832203, med objektiv Selph 1650 srn:317222, med sladd i kameraväska från lowepro
Vas Rosenthal med silverinläggningar 1000/1000 med nr:L3531, ca från 1930-talet, Ø16, Höjd: 23cm
Georg Jensen Juldekoration Mistel "Heart & Mistletoe" Design: Lousie Campbell, förgylld mässing ,med med årtalsband 2015 och Gerorg Jensen band i original itu