901 - 920 av 1 050
1...454647...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 maj 2022

Klubbad för

Kruka, Iittala, design:Tapio Wirkkala, höjd:11,5cm Ø124mm, signerad

Utrop: 200 kr

Skål på fot Iittala 'Kekkerit', Timo Sarpaneva Ø19 Höjd:17cm

Utrop: 250 kr

Dessertskoppar 4st "Puck", Reijmyre, från 1900-talet Ø85mm Höjd:8cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Dessertskoppar 5st "Puck", Reijmyre, från 1900-talet Ø85mm Höjd:8cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Digital kamera Sony A600 snr:3832203, med objektiv Selph 1650 srn:317222, med sladd i kameraväska från lowepro

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Väska Miu Miu Modell:5BD019, läder, färg:FUOCO(Röd) 19x16cm, med cert i dustbag

Utrop: 7 800 kr

Vas Rosenthal med silverinläggningar 1000/1000 med nr:L3531, ca från 1930-talet, Ø16, Höjd: 23cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Moccaskedar 11st S830 111,5g Längd:113mm, Modell:Sachsisk

600 kr

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 4st S830 63,2g Längd:115cm Modell:W & S.Sören

Utrop: 425 kr

Kaffesked 1st S83010,9g Längd:115mm, Modell: Prins Albert

50 kr

Utrop: 75 kr

Efterrättssked 1st Märkström "Min första sked" S830 38,4g Längd:145mm, i ask

Utrop: 250 kr

Parti silver S925 7,5g

Utrop: 75 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare S830 5,9g Längd:55mm

Utrop: 50 kr

Skål Blomster, av Kosta Boda, Höjd:9,5cm, Ø16cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas Senges Glas, Höjd:15cm Ø30mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mattallrik 9st Djuptallrik 1st, Mårbacka Rörstrand Ø26cm Ø20,5cm

Utrop: 800 kr

Georg Jensen Juldekoration Mistel "Heart & Mistletoe" Design: Lousie Campbell, förgylld mässing ,med med årtalsband 2015 och Gerorg Jensen band i original itu

150 kr

Utrop: 200 kr

Georg Jensen Juldekoration Bjällra med band, i ask, år 2008

150 kr

Utrop: 200 kr

Georg Jensen Juldekoration Ljuslykta "Golden Christmans Classic" , i ask

200 kr

Utrop: 200 kr

Skultuna ljusstake "Ängel" Höjd ca:85mm, i mässing nummer: K11

250 kr

Utrop: 200 kr