441 - 460 av 1 050
1...222324...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 maj 2022

Klubbad för

Högtalare Marshall Stanmore II, med strömkabel, bluetoothanslutning samt AUX-anslutning, bredd 35 cm; höjd 19,5 cm, djup 18,5cm, strömkabel, mycket gott skick

Utrop: 1 300 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, 40 mm, 18K Everose, Chronometer, "Chocolate Dial", referens nr. 116515LN, serie nr. 6Y371484, svart keramring (Cerachrom), automat, kronograf, safirglas, cal 4130, läderband, viklås 18K, box & certifikat 2013

370 000 kr

Utrop: 330 000 kr

Armband Ankarlänk 14K 153,3g, karbinhakelås, låsfjäder defekt

Utrop: 59 000 kr

Parti guld 18K brv 12,9g, 2 delar, med stenar, defekt

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Hänge Krusifix 18K brv 40,3g, höjd 8cm; bredd 4cm

Utrop: 22 500 kr

Ring 18K brv 9,4g Ø17¼, med sten, graverad

Utrop: 4 000 kr

Enstensring 18K Ø17½ brv 11,6g, med diamant 1x ca 1,0ct, mindre inneslutningar, smärre slitage på ring

17 400 kr

Utrop: 19 200 kr

Enstensring 18K Ø17 brv 3,5g, med diamant 1x ca 0,13ct

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K brv 5,5g, 2 delar, defekt

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Armband 18K 11,4g, längd 19 cm, bredd 9 mm, kistlås, defekt

Kedja 18K brv 44,6g, längd 45 cm, bredd 5 mm, kistlås, defekt, Balestra, Italien

Utrop: 22 500 kr

Ring 23K 8,9g Ø18¾, graverad, något skev

Utrop: 5 800 kr

Ring 18K brv 6,7g Ø17½, med diamanter 6x ca 0,01ct, något skev

Utrop: 3 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual Date, GMT-Master II, 40 mm, stål/guld, referens nr. 116713LN, serie nr. M970488, Cal 3186, automatisk, safirglas, datum (naggad cycloplins), 24-timmarsvisning, svart keramisk vridring, Oysterlocklänk, viklås, ref. 78203/PJ, cert 09

120 000 kr

Utrop: 140 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 41 mm, stål, "Azzurro Blue Roman Dial", referens nr. 116300, serie nr. 023D3623, kronometer, automat, Cal. 3136, datum, Oysterlänk stål, kortad, med viklås Easylink, nagg safirglas, repor boett & länk

60 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master, 36 mm, guld/stål, "Champagne urtavla", safirglas, Cal. 2135, automat, datum, referens nr. 168623 serie nr. M592319, Oysterlänk Rolesor (kort), sliten/repor, box (ej kudde), certifikat -09, Norge

52 000 kr

Utrop: 36 000 kr

Armband 18K 23,2g mycket repigt

Utrop: 11 800 kr

Skrin med lock, Silver S830, på fot, brv 611,5 g, B: 17,5, H: 11 cm, importstämpel, troligtvis Tyskland, något defekt fot (står ojämt).

Utrop: 4 600 kr

Ring 18K 6,9g gravyr

2 300 kr

Utrop: 2 600 kr

Kedja Pansar 18K 1,4g, längd 39 cm, bredd 1 mm, springring, Balestra

Utrop: 700 kr