Avslutad | Pant – Tisdag 10 maj 2022
Högtalare Marshall Stanmore II, med strömkabel, bluetoothanslutning samt AUX-anslutning, bredd 35 cm; höjd 19,5 cm, djup 18,5cm, strömkabel, mycket gott skick
Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, 40 mm, 18K Everose, Chronometer, "Chocolate Dial", referens nr. 116515LN, serie nr. 6Y371484, svart keramring (Cerachrom), automat, kronograf, safirglas, cal 4130, läderband, viklås 18K, box & certifikat 2013
Enstensring 18K Ø17½ brv 11,6g, med diamant 1x ca 1,0ct, mindre inneslutningar, smärre slitage på ring
Rolex, Oyster Perpetual Date, GMT-Master II, 40 mm, stål/guld, referens nr. 116713LN, serie nr. M970488, Cal 3186, automatisk, safirglas, datum (naggad cycloplins), 24-timmarsvisning, svart keramisk vridring, Oysterlocklänk, viklås, ref. 78203/PJ, cert 09
Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 41 mm, stål, "Azzurro Blue Roman Dial", referens nr. 116300, serie nr. 023D3623, kronometer, automat, Cal. 3136, datum, Oysterlänk stål, kortad, med viklås Easylink, nagg safirglas, repor boett & länk
Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master, 36 mm, guld/stål, "Champagne urtavla", safirglas, Cal. 2135, automat, datum, referens nr. 168623 serie nr. M592319, Oysterlänk Rolesor (kort), sliten/repor, box (ej kudde), certifikat -09, Norge
Skrin med lock, Silver S830, på fot, brv 611,5 g, B: 17,5, H: 11 cm, importstämpel, troligtvis Tyskland, något defekt fot (står ojämt).