Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 maj 2022
VÄSKA, GUCCI, Hobo, GG supreme, tyg, brunt läder, bamboo ringar, 33x18x7 cm, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, Guccissima, cremefärgat skinn, guldfärgade beslag, 35x23x10 cm, dustbag,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Dauphine Wallet Chain, Monogram reverse, 18,5x12x5 cm, dustbag, originalask.
VÄSKA, MICHAEL KORS, blå, vitrandigt saffianoläder, bruna läder handtag, 38x28x18 cm, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 31x28x14 cm, år 2009, lagningar på remmar, en sidorem har gått av.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, 4 Key holder, Damier ebene, 10,5x5,5cm, dustbag, originalask.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, GG, svart läder, guldfärgat spänne, längd 75 cm, bredd 4 cm, dustbag, originalask, 3 st extra hål.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄRER, PRADA, mörkbrun nylon, silverfärgade beslag, 15x9 cm, färgskiftning.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, must de Cartier, Trinity 100% siden, 90x90 cm, ljusgrön bård, blå bakgrund, guld.