961 - 980 av 1 145
1...484950...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2022

Klubbad för

Hänge 21K 0,8g längd: 24mm "S"

Utrop: 450 kr

Guldtacka 995 31,1g Syrian ounce gold i defekt fodral

17 200 kr

Utrop: 18 400 kr

Mynt,1 pound souvereign 22K 8g Ø22mm georgivs v.d.g britt omn rex f.d ind imp.

3 900 kr

Utrop: 4 400 kr

Mynt,1 pound souvereign 22K 8g Ø22mm georgivs v.d.g britt omn rex f.d ind imp

3 800 kr

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K brv 3g Ø16 med diamanter 5xca0,06ct, totalt 0,30ct enligt gravyr, graverad

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 14K 5,1g defekt skevt skadat

Utrop: 1 800 kr

Vas, Rörstrand, Sarek, design: Olle Alberius, handmålad N-7 höjd:ca 30cm Ø12cm

225 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Rörstrand, serie: Sarek, design: Olle Alberius, handmålad L-7 höjd:ca 16cm Ø8cm

100 kr

Utrop: 150 kr

Vas, Rörstrand, serie: Sarek, design: Olle Alberius, handmålad G-1 höjd:ca 22cm Ø ca 6,2cm

75 kr

Utrop: 200 kr

Tekanna med lock, flintgods, Rörstrand Ninette nr:F555 Design Inger Persson, höjd: ca 14cm, längd ca 27cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Skål, glas, Kosta, Vicke Lindstrand, märkt LH.013, höjd:10,5cm bredd:19cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Rörstrand, Beppo, design Karl Lindström, 1950-tal, höjd: ca 17cm Ø 9cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Rörstrand, Beppo, design Karl Lindström, 1950-tal, höjd: ca 12cm Ø ca 21,6cm, bruksslitage

50 kr

Utrop: 200 kr

Omega Seamaster 30 armbandsur manuell Ø35mm, spräckt plastglas fungerar ej, behov av service. Nytt armband ej original. Utbytt krona

2 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge S925 6,3g längd: 40mm, Karl Alfred med rörliga delar

425 kr

Utrop: 250 kr

Hänge S925 8,5g längd: 63mm

300 kr

Utrop: 325 kr

Hänge S925 4,4g längd: 46mm

Utrop: 175 kr

Hänge S925 1,8g längd: 22mm brythjärta

Utrop: 75 kr

Berlock S925 1g längd: 23mm kamera

Utrop: 50 kr

Berlock S925 1,7g längd: 27mm stövel

Utrop: 75 kr