Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2022
Björn Norgaard, (1947-) Odysseus og Joyce hos Kirke, Litografi 147/175, signerad, 95x76,5 inkl ram. Visas och hämtas hos Sefina på Vasagatan 8-10, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Bent Holstein (1942-)Litografi 3/12 Signerad, 50x68cm i ram. Visas och hämtas hos Sefina på Vasagatan 8-10, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Förstärkare JJ Labs Sweden, GSG-100S Pr Guitar Amplifier Serienummer: 02011092 med strömkabel. Visas och hämtas hos Sefina på Vasagatan 8-10, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Lampa Le Klint, Lampfot i glas, höjd:41cm skärm Ø35cm , skärm något defekt. Visas och hämtas hos Sefina på Vasagatan 8-10, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Surfplatta Apple Ipad Pro (2018) modell:A1934 Imei358700090823637, Snr:F6QZW084KD86, 256GB, Wi-Fi +Cellular. med fodral i originalkartong (utan laddare)
Gaming laptop, Acer Predator Helios 300 PH317-51, 17,3", Intel Core i7, 8GB, 26GB SSD, Windows 10 Home, fyra slitna tangenter, spricka på tangentbord, laddare, ej återställd, lösen: 0021