Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022
Karott med lock, tjeckiskt posrlin Thun Karlovarsky porcelan nr. 72106, förgyllda detaljer, höjd: 10 cm (21cm med lock) bredd: 31cm
Musikinstrument Träblås
Kornett Besson Bd Cornet-LP S/P: 313088, två munstycken, notställ, originalväska samt garantikort, ej med på visning
Porslinshund Cocker spaniel, sittandes, höjd: 52 bredd: 24cm, mindre nagg. Visas och hämtas hos Sefina i Jönköping, Östra Storgatan 68. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Porslinshund Cocker spaniel, längd: 85cm höjd: 40cm. Visas och hämtas hos Sefina i Jönköping, Östra Storgatan 68. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Cocktailglas 4st, Kosta Boda, design: Bertil Vallien, modell: Satellite, höjd: 16cm, signerade
Skål Kosta Boda 59272, design: Bertil Vallien, modell: Satellite, höjd: 11cm bredd: 25cm, signerad
Vas, Kosta Boda 7640724 design: Olle Brozén modell: Floating flowers höjd: 24,5cm, signerad
Vas, Kosta Boda 7080901, design: Kjell Engman, modell: Reef " Fish out of water", höjd: 25cm bredd: 19cm, signerad
Flaska, Kosta Boda 89252, design: Bertil Vallien, modell: Satellite höjd: 23cm, signerad