941 - 960 av 1 455
1...474849...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022

Klubbad för

Bluetooth högtalare Blåmärke CBM-800 höjd: 13cm bredd: 24cm, med sladd

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S830 16,8g defekt

Utrop: 125 kr

Karott med lock, tjeckiskt posrlin Thun Karlovarsky porcelan nr. 72106, förgyllda detaljer, höjd: 10 cm (21cm med lock) bredd: 31cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Rödvinsglas 5st, Cristal D´arques, höjd: 14,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Sherryglas 1 st, Cristal D´arques, höjd: 13cm

Utrop: 50 kr

Snapsglas 6st, Cristal D´arques, höjd: 10,5cm

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Träblås

Kornett Besson Bd Cornet-LP S/P: 313088, två munstycken, notställ, originalväska samt garantikort, ej med på visning

Utrop: 11 600 kr

Porslinshund Cocker spaniel, sittandes, höjd: 52 bredd: 24cm, mindre nagg. Visas och hämtas hos Sefina i Jönköping, Östra Storgatan 68. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 250 kr

Porslinshund Cocker spaniel, längd: 85cm höjd: 40cm. Visas och hämtas hos Sefina i Jönköping, Östra Storgatan 68. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 250 kr

Sune H. Fick (1935-1997) munmålare, tavla olja på duk i träram 54x37cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Gunnar Jonn (1904-1963) tavla olja på duk 1945, i träram med tavelarmatur 70x62cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar 2st, Kosta Boda, design: Olle Brozén, modell: Floating Flowers höjd: 31,5cm

425 kr

Utrop: 375 kr

Kanna Kosta Boda 89147, design: Kjell Engman, modell: Cancan höjd: 30cm, signerad

500 kr

Utrop: 600 kr

Pokal, Kosta Boda 99347, design: Kjell Engman modell: Cancan, höjd: 24cm, signerad

200 kr

Utrop: 250 kr

Cocktailglas 4st, Kosta Boda, design: Bertil Vallien, modell: Satellite, höjd: 16cm, signerade

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Skål Kosta Boda 59272, design: Bertil Vallien, modell: Satellite, höjd: 11cm bredd: 25cm, signerad

375 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Kosta Boda 7640724 design: Olle Brozén modell: Floating flowers höjd: 24,5cm, signerad

350 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Kosta Boda 7080901, design: Kjell Engman, modell: Reef " Fish out of water", höjd: 25cm bredd: 19cm, signerad

550 kr

Utrop: 300 kr

Flaska, Kosta Boda 89252, design: Bertil Vallien, modell: Satellite höjd: 23cm, signerad

650 kr

Utrop: 500 kr

Serveringssked S830 38,4g, 182mm

Utrop: 250 kr