Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022
Klubbad för
Hänge 18K 1,4g, Maira och Jesusbarnet / Jesus (vänd), höjd 2,2 cm (inkl. ögla), bredd 15 mm
Hänge/berlock 18K 2,9g, med diamanter 10x ca 0,01ct, briljantslipade, Jarl Sandin, 2004
Armband i silver 23,3g, längd 18 cm, med markasiter, importstämplad, med extra länkbit, kistlås med säkerhetskedja
Musikinstrument Övrigt
Suzuki, fiol, model 220, 4/4, smärre repor och servicebehov, original hardcase, med stråke, 1986. ej med på visning