601 - 620 av 1 455
1...303132...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022

Klubbad för

Armband 18K 11,3g, defekt

Utrop: 5 400 kr

Ring 18K 3,0g med stenar, gravyr

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 1,4g, Maira och Jesusbarnet / Jesus (vänd), höjd 2,2 cm (inkl. ögla), bredd 15 mm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Klackring 14K 9,2g skev monogram

Utrop: 4 300 kr

Kedja 18K 4,9g, längd 60 cm, bredd 1 mm, springring, UnoAerre

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge/berlock 18K 2,9g, med diamanter 10x ca 0,01ct, briljantslipade, Jarl Sandin, 2004

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Kedja Venezia 18K 4,0g, längd 39 cm, bredd 1 mm, springring, Balestra

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 4,3g, sten/gravyr/diamanter

Utrop: 1 900 kr

Armband 18K vitguld 19,7g, i behov av rodiering

Utrop: 9 400 kr

Klackring 18K 7,7g med diamant, mycket sliten

Utrop: 3 600 kr

Parti silver S925 11,0g, defekt

Utrop: 100 kr

Placketter/tacka, 3st, (1 Troy Ounce styck), USA/Svergie, S999,9, 93,3g

750 kr

Utrop: 700 kr

Parti silver S925/S835 31,0g

275 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 9,0g repor/slitage

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar S830 82,0g Kultakeskus Oy, Finland, längd 11,5 cm, i etui

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti silver S925 171,5g, bestick/gravyr/servettring m.m

Utrop: 1 100 kr

Brosch S925 7,0g med markasiter, sent 1800-tal

400 kr

Utrop: 100 kr

Armband i silver 23,3g, längd 18 cm, med markasiter, importstämplad, med extra länkbit, kistlås med säkerhetskedja

Utrop: 275 kr

Musikinstrument Övrigt

Suzuki, fiol, model 220, 4/4, smärre repor och servicebehov, original hardcase, med stråke, 1986. ej med på visning

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Suzuki, fiol, model 220, 3/4, med original hardcase, smärre repor, stråke defekt, 1986. ej med på visning

Utrop: 1 100 kr