Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022
Klubbad för
Georg Jensen, Årssked, 1974, förgyllt sterling silver, emaljerad blomma, längd: 15cm vikt: 45,9g, i originalask.
Mynt Övrigt
Minnesplakett Apollo 11 "First man on the moon" july 20 1969, numrerad 0072, United States of America 999,9% silver