481 - 500 av 1 455
1...242526...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022

Klubbad för

Georg Jensen, Årssked, 1974, förgyllt sterling silver, emaljerad blomma, längd: 15cm vikt: 45,9g, i originalask.

Utrop: 600 kr

Herrur Certina 18K Kockums manuell, datum, Ø 33,5mm, läderband

3 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Mynt Övrigt

Minnesplakett Apollo 11 "First man on the moon" july 20 1969, numrerad 0072, United States of America 999,9% silver

1 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Kedja Pansar 18K 2,3g längd: 44cm bredd: 1mm

Utrop: 1 500 kr

Kedja Pansar 18K 3,6g längd: 53 cm bredd: 1mm

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 18K 35,9g

Utrop: 16 000 kr

Ring18K 2g Ø16¾, mönstrad

Utrop: 1 500 kr

Ring Bismarck 18K 1,7g Ø16½

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 7,4g Ø18½, mönstrad

Utrop: 5 400 kr

Hänge Viking 18K 1g höjd: 2cm bredd: 7mm

600 kr

Utrop: 750 kr

Hänge Vargkors 18K 6,8g höjd: 3,9cm bredd: 2cm

Utrop: 5 000 kr

Armring Mönstrad 21K 9,8g Ø20

Utrop: 5 400 kr

Ring 18K 4,8g Ø17½ med grön sten

1 800 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen 18K 0,4g ett par utan stoppers

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 5,4g

Utrop: 2 600 kr

Örhängen 18K 3,9g ett par med blåa och vita stenar, ploppar saknas

Utrop: 1 700 kr

Armband x-länk med stav 18K 13,4g längd: 19,1cm bredd: 11mm

Armband Pansar 18K 24,6g tvåfärgad med diamanter 3x ca 0,11ct, längd: 18cm

Utrop: 14 200 kr

Armband 21K 32,2g längd: 17cm bredd: 45mm, med säkerhetskedja

Utrop: 20 500 kr

Ring med hästsko 18K 47,3g Ø18½ med diamanter 4x ca 0,03ct, 2x ca 0,02ct, något repig

Utrop: 30 500 kr