Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2022
Klubbad för
Hänge 18K 1,8g Höjd inkl ögla: 21mm bredd: 12mm med emaljdetalj
Visa varaKlockor Breitling
Breitling Avenger Blackbird 44 (200m/660ft), Ref: V1731110/BD74, Sn: 1780330, automat, Caliber B17, datum, 44mm, boett i titan, mindre nagg på horn, lätt slitage på bezel, nytt originalarmband i läder/textil, cert-2015, manual, box & kartong
Cartier Santos Galbée, Ref: 987901, Sn: 01285, stål, repor på bezel, boett och armband, quartz, datum, 29x29mm, box, manual
Breitling Chronomat 44 GMT (200m/660ft), Ref: AB0420, Sn: 4007654, stål med stålarmband, automat, datum, kronograf, GMT, reseetui, extra länkbit