1401 - 1420 av 1 455
1...70717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2022

Klubbad för

Ring 14K 1,9g med stenar, defekt

Utrop: 700 kr

Ring 18K 1,5g med sten, graverad

550 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 14K 4,1g gravyr

Örhängen ett par 18K 2,2g höjd: 23mm bredd: 18mm

Örhängen ett par 18K 2,5g med pärlor, skruvlås

Hänge 18K 1,8g Höjd inkl ögla: 21mm bredd: 12mm med emaljdetalj

Kedja Singapore 18K 3,9g 60cm bredd: 2mm

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Hänge 18K 2,8g defekt

Utrop: 1 400 kr

Hänge 14K 1,1g oädel ögla

275 kr

Utrop: 350 kr

Kedja 21K 2,3g 47cm bredd: 1mm, mindre skador på länk

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 15,5g med diamant 1xca0,04ct, gravyr

Utrop: 7 000 kr

Ring 21K 6,2g Ø18

Armring 21K 25,4g Ø61mm, öppningsbar, enstaka bucklor

Parti silver S830 299,4g graverat, defekt

Utrop: 2 000 kr

Manschettknappar ett par 18K 11,3g

Utrop: 5 000 kr

ID-Bricka 18K 1,2g graverat

Utrop: 600 kr

Breitling Avenger Blackbird 44 (200m/660ft), Ref: V1731110/BD74, Sn: 1780330, automat, Caliber B17, datum, 44mm, boett i titan, mindre nagg på horn, lätt slitage på bezel, nytt originalarmband i läder/textil, cert-2015, manual, box & kartong

Utrop: 23 000 kr

Cartier Santos Galbée, Ref: 987901, Sn: 01285, stål, repor på bezel, boett och armband, quartz, datum, 29x29mm, box, manual

19 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Breitling Chronomat 44 GMT (200m/660ft), Ref: AB0420, Sn: 4007654, stål med stålarmband, automat, datum, kronograf, GMT, reseetui, extra länkbit

Utrop: 36 000 kr

Surfplatta Acer Tablet 10,1 ATAB 102IE, snr:2110008294, i Kartong med laddare, defekt.

250 kr

Utrop: 50 kr