781 - 800 av 1 455
1...394041...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2022

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 0,8g med odlade pärlor Ø4mm

500 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 18K vitguld 0,7g med diamanter 2xca0,005ct

550 kr

Utrop: 600 kr

Jan Sandin, Herrur 18K, svart lädermband, quartz (går ej), S/N: JS56.92.18-1514EOL, graverad boett, med originalbox

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 4,9g Ø17¾, graverad

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 5,0g Ø16½ med diamant 1xca0,50ct W/P, Stämplad GHA, graverad

Utrop: 7 800 kr

Kedja Ankarlänk S925 2,0g 42-46,5cm, karbinhake, förgylld

Utrop: 75 kr

Ring 18K 5,4g Ø18½, graverad

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K 2,2g Ø15¾, med stenar

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 5,5g Ø21¼, graverad

Utrop: 2 700 kr

Parti Guld 18K 4,1g, skadat

Utrop: 2 000 kr

Eterna 18K, Herrur med svart läderband, saknar krona, går ej

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Tissot 18K, Herrur, med svart läderband, quartz (går ej) graverad boett

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

1 Herrur, Longines HydroConquest, stål, 41mm, automatisk, safirglas, datum, kronograf, repig glasring, repig boett, gummiband, viklås i stål, Refnr: L3.696.4, Serienr: 41576330

4 300 kr

Utrop: 4 800 kr

Ring S925 9,9g Ø19¾

Utrop: 375 kr

Ring S925 8,9g Ø21

Utrop: 350 kr

Ring S925 9,2g Ø20¾, med blå emalj

Utrop: 375 kr

Ring S925 9,0g Ø21

Utrop: 350 kr

Ring S925 21,1g Ø18

150 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par S925 22,1g Höjd: ca72mm, med blå stenar

Utrop: 400 kr

Örhängen ett par S925 20,5gHöjd: ca32mm med gröna stenar (Malakit)

325 kr

Utrop: 375 kr