Ring S925 2,4g Ø18¾ genombrutet mönster
Utrop: 100 kr
Collier S925 8,7g 42cm dubbelradig Ankarlänk med hänge hjärta, Nuovegioie
Utrop: 225 kr
Kedja Ormlänk S925 28,6g 42,5cm
Utrop: 500 kr
Kedja Ankar S925 44,7g 42cm
Utrop: 750 kr
Collier S925 47,7g 73,5cm utan lås, stämplad BB
Utrop: 375 kr
Collier S925 22,2g 42,5cm med sten, 1948
Utrop: 200 kr
Kedja S925 5,7g 46,5cm
Utrop: 150 kr
Kedja Pansar S925 1,9g 42cm
Utrop: 75 kr
Parti silver skadat/udda S925 167,1g med stenar
Utrop: 1 200 kr
Efterrättssked 6st S830 194,9g 158mm modell: Svensk
Utrop: 1 400 kr
Såsslev S830 49,8g 175mm modell: Rosenholm
Utrop: 350 kr
Påläggsgaffel S830 27,6g 175mm modell: Rosenholm
Smörkniv S830 40,4g 160mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllt handtag
Smörkniv S830 41,1g 160mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllt handtag
Uppläggningssked S830 73,6g 21,5cm graverad
Moccaskedar 12st S830 163,9g 120mm, modell med Linnea blomma, i schatull
Utrop: 1 100 kr
Skålfodral S830 180,2g höjd 6cm Ø ca 17cm, små bucklor
Kedja Ankarlänk S925 22g 56cm
Utrop: 550 kr
Slipsklämma S925 5,6g 6cm 5mm
Utrop: 50 kr
Kedja Ärtlänk med hänge baseball rack S925 18,2g 68cm med texten Apothecary.87 The Man Club
Utrop: 125 kr
Tisdag 5 apr 2022