621 - 640 av 1 455
1...313233...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2022

Klubbad för

Ring S925 2,4g Ø18¾ genombrutet mönster

Utrop: 100 kr

Collier S925 8,7g 42cm dubbelradig Ankarlänk med hänge hjärta, Nuovegioie

Utrop: 225 kr

Kedja Ormlänk S925 28,6g 42,5cm

Utrop: 500 kr

Kedja Ankar S925 44,7g 42cm

Utrop: 750 kr

Collier S925 47,7g 73,5cm utan lås, stämplad BB

Utrop: 375 kr

Collier S925 22,2g 42,5cm med sten, 1948

425 kr

Utrop: 200 kr

Kedja S925 5,7g 46,5cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Kedja Pansar S925 1,9g 42cm

Utrop: 75 kr

Parti silver skadat/udda S925 167,1g med stenar

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Efterrättssked 6st S830 194,9g 158mm modell: Svensk

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Såsslev S830 49,8g 175mm modell: Rosenholm

550 kr

Utrop: 350 kr

Påläggsgaffel S830 27,6g 175mm modell: Rosenholm

250 kr

Utrop: 200 kr

Smörkniv S830 40,4g 160mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllt handtag

175 kr

Utrop: 100 kr

Smörkniv S830 41,1g 160mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllt handtag

175 kr

Utrop: 100 kr

Uppläggningssked S830 73,6g 21,5cm graverad

Utrop: 500 kr

Moccaskedar 12st S830 163,9g 120mm, modell med Linnea blomma, i schatull

Utrop: 1 100 kr

Skålfodral S830 180,2g höjd 6cm Ø ca 17cm, små bucklor

Utrop: 1 200 kr

Kedja Ankarlänk S925 22g 56cm

Utrop: 550 kr

Slipsklämma S925 5,6g 6cm 5mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Ärtlänk med hänge baseball rack S925 18,2g 68cm med texten Apothecary.87 The Man Club

500 kr

Utrop: 125 kr