241 - 260 av 1 455
1...121314...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2022

Klubbad för

Parti guld 14K 1,9g trasigt

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 1,7g höjd: 30mm bredd: 15mm med stenar

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,8g höjd: 30mm bredd: 14mm

Utrop: 600 kr

Armband 18K 1,2g trasigt

475 kr

Utrop: 600 kr

Armring 18K 4,1g Ø6cm öppningsbar, bucklig

Utrop: 2 000 kr

Collier 18K 29,6g längd: 45cm bredd: 8mm

Utrop: 14 600 kr

Omega, fickur, S800, 50mm, savonett, Grand Prix Paris 1900, två boetter

600 kr

Utrop: 600 kr

Kedja Kejsar S925 145,3g trasig i en länk

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 6st S830 60,1g 121mm

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar 4st S830 46,5g 103mm Linnea Borewalis 1975, Anemone Hepatica 1916

Utrop: 300 kr

Kamera, Panasonic Lumix DMC-FZ200, med F2.8 optisk zoomobjektiv 25-600mm, snr: WK4KA001534, väska och laddare

850 kr

Utrop: 850 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors, damur, stål, 41mm, quartz, kronograf, datum, Ref nr: MK-6359

375 kr

Utrop: 375 kr

Solglasögon, Gucci, GG2740, lite slitage på skalmen

650 kr

Utrop: 375 kr

Cigarettetui, S830 134,4g graverad

Utrop: 900 kr

Kedja S925 förgylld 11,7g längd: 59cm bredd: 2mm

Utrop: 250 kr

Hänge med kedja S925 18,2g längd: 63cm

Utrop: 425 kr

Mynt, Det kungliga bröllopet 1976, S925 27,1g

175 kr

Utrop: 225 kr

175 kr

Utrop: 225 kr

Mynt Övrigt

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver S830 359,8g udda/gravyr

Utrop: 2 400 kr