Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 april 2022
SOLGLASÖGON, TIFFANY & Co, TF 8015/3B, 54 18, melerade bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.
Kläder Skor
SKOR, VALENTINO, Garavani, sneaker, vitt skinn, fuschia, stl 38, extra snören, skopåse, kartong.
BROSCH, CHANEL, CC-interlocking, pale gold, vita stenar, 5x4 cm, märkt 15 CC V, år 2015.
ARMBAND, CHLOÉ, guldfärgad kedja, grön sten, Paradise green, 20 cm, smyckespåse, originalask.
VÄSKA, MARC JACOBS, svart quiltat skinn, guldfärgade beslag, 35x28x9 cm, slitage på hörn, fläckar på foder.
VÄSKA, CHANEL, CC Timeless Wallet on Chain, svart kaviar skinn, silverfärgad kedja,19x12,5x4 cm, hologrammärkt 19622331.
VÄSKA, MICHAEL KORS, svart quiltat skinn, silverfärgade beslag, 34x25x12 cm, visst slitage på hörn.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 31x28x14 cm, år 2009, lagningar på remmar, en sidorem har gått av.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 2120, c124, 51 16, 135, bruna glas, putsduk, etui, ytterkartong, på höger glas finns det en flisa.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Leopards, Christiane Vauzelles, 100% siden, 90x90 cm, vit, svart, gul, originalask.