761 - 780 av 1 024
1...383940...52 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 29 mars 2022

Klubbad för

Iphone 11 Pro 64GB modell nr. MWC62QN/A imei nr. 352828113339772 serie nr. F17D612DN6Y5 midnight grey repor på skärm, laddsladd, hörlurar, originalkartong

3 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr SG Special S107080240 mjukt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Sjöö Sandström

Sjöö Sandström Lady Extreme kronograf 37 mm stål quartz batteribyte behövs serie nr: 232 safirglas datum pärlemorurtavla originallänk viklås

5 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Pärlcollier odlade saltvatten caØ7,5cm lås 18K längd: ca120cm

Pärlcollier odlade saltvatten Ø5,5cm lås 18K vitguld med diamant ca0,01ct åttkantsslipad längd: 51cm, behöver träs om

Pärlcollier odlade sötvatten Ø5cm lås 18K längd: 52cm

Peder Severin Kröyer (1851-1909) Olja på pannå. Motiv; Månlandskap Skagens Strand. Signerad S K och daterad 24 aug 1904. Motivets mått ca 30x39cm. Liten flisa i ram. Mindre misspass i ramen. Proveniens; Bukowskis inför eventuell försäljning hösten 2014. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

600 000 kr

Utrop: 90 000 kr

Lennart Jirlow (1936–2020) Olja på duk. Motiv; På väg till Växthuset, Provence. Signerad L Jirlow. Motivets mått ca 96x130 cm. Proveniens Uppsala Auktionskammare 2010 11 30. Bukowskis Vårens Moderna 2010 05 01 - 05-07. Bukowskis inför ev försäljning hösten 2014. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

210 000 kr

Utrop: 150 000 kr

Carl Kylberg (1878-1952) Olja på duk uppfäst på papp. Motiv; Solnedgång vid kvarn, Monogramsignerad CK och daterad 1911. Motivets mått ca 64x61cm. Proveniens; Uppsala Auktionskammare 2007 12 04. Bukowskis inför ev försälj hösten 2014. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

215 000 kr

Utrop: 150 000 kr

Ring 18K 1,3g med diamant ca0,10ct Ø16½

Ring 18K 1,8g defekt

Örhängen 18K 0,6g ett par defekta

Collier Swarowski oädel metall med Swarowski-kristaller längd: 45,5cm med original ask

Klockor Michael Kors

Michael Kors 39mm ref: MK-5798 serie nr: 251304 guldfärgat stål quartz batteribyte behövs 10ATM kronograf datum länk i guldfärgat stål extra länkbitar med box

Klockor Michael Kors

Michael Kors 42mm stål quartz batteribyte behövs 5 ATM ref: MK-3197 serie nr: 251601 länk i stål extra länkbitar med box

Väska Mulberry Bayswater Oak brunt läder 36x24x15cm hänglås samt nyckel dustbag bruksslitage

Axelremsväska Mulberry mini Amberley Satche svart läder detaljer i guldfärgad metall 16x14x5,5cm dustbag

Pouch Mulberry Bayswater oak brunt läder 22x14x1cm med originalkartong

Kedja Pansar S925 7,4g längd: 50cm bredd: 2mm, lås defekt

Utrop: 75 kr

Hänge S835 hästsko 0,6g höjd: 17mm

Utrop: 50 kr